Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wiesz ze nie pamiętam ale chyba tak 55mm :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 13:18_________________________________________________ :wallbash: nie tak jak chciałem ale musi wystarczyć :wallbash:

Kopia_DSCF1652.jpg

Opublikowano
  • Autor

tak mam k04 ale był kiepski tuner który nie dawał rady to jest wykres który miałem na foto jest jeszcze jeden na którym wyskoczyło 205 PS i z tego co po niektórzy piszą hamownia u tego tunera niby coś tam zaniża kolejny pomiar ma być w P-ń i zobaczymy co wypluje.

gdyby nie zmiana moich życiowych planów to inwestował bym w innego tunera ale cóż :wallbash:[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 11:56_________________________________________________ile można by wołać za furkę by nie zawyżyć a by sprzedać?? jak myślicie??

Opublikowano

gdyby nie zmiana moich życiowych planów to inwestował bym w innego tunera ale cóż :wallbash:[br]Dopisany: 08 Luty 2012, 11:56_________________________________________________ile można by wołać za furkę by nie zawyżyć a by sprzedać?? jak myślicie??

To akurat w dużej mierze od Ciebie zależy: twój smochód,twoje modyfikacje,twoje pieniądze :cool1:

Opublikowano

felgi podobne do moich, to 17" czy 18"?

Opublikowano

wiesz ze nie pamiętam ale chyba tak 55mm :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 13:18_________________________________________________ :wallbash: nie tak jak chciałem ale musi wystarczyć :wallbash:

Kopia_DSCF1652.jpg

Zmien Tunera koniecznie

Opublikowano
  • Autor

felgi podobne do moich, to 17" czy 18"?

18"

wiesz ze nie pamiętam ale chyba tak 55mm :decayed:[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 13:18_________________________________________________ :wallbash: nie tak jak chciałem ale musi wystarczyć :wallbash:

Kopia_DSCF1652.jpg

Zmien Tunera koniecznie

no do tego tunera już na pewno nie pojadę... tak jak pisałem mam zmianę panów życiowych i teraz raczej nie będę już stroił...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

podświetlane kratki z polifta czekają na montaż :)

---------- Post added at 23:56 ---------- Previous post was at 23:53 ----------

furka jednak zostaję na zawsze więc mody jeszcze będą

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

o i pojawiły sie nowe plany :kox: PRZELOT Z KWASU :kox:chyba już nie długo zagości w aucie

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

dla zainteresowanych ada idzie pod nóż więc dużo rzeczy będzie na pchnięcie :wink: więc pytać :)

Opublikowano

Tniesz auto?

Opublikowano
  • Autor

No niestety tak...

Opublikowano

Rozumiem że była jakaś kraksa.

Opublikowano
  • Autor

kraksa i silnik padł... chyba pierścień :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.