Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziś po strojeniu wyszło 205Ps i 300Nm co wy na ten wynik??

kolega egon47 w seryjnym aucie osiagnal 201KM i 281NM wiec u Ciebie jest zdecydowanie malo ;)

Opublikowano

po tym co masz w aucie wrzucone to mysle że 230KM i 330Nm powinno być

Opublikowano
  • Autor

po tym co masz w aucie wrzucone to mysle że 230KM i 330Nm powinno być

no w taką moc celowałem a tu niemiłe zaskoczenie... jedyny + taki że auto sunie do przodu a nie tak jak ostatnio że ścinało doładowanie i była kupa [br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 23:08_________________________________________________jakiej firmy tarcze hamulcowe polecacie 312 na przód... ??? :mysli:

Opublikowano

mam ferodo i klocki textar i polecam, póki co nie piszczą :wink4:

Opublikowano

ja mam nacinane Speedmax i klocki TRW - jest :good:

Opublikowano

[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 23:08_________________________________________________jakiej firmy tarcze hamulcowe polecacie 312 na przód... ??? :mysli:

gladkie zimmermanny

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

no bo teraz będę zmuszony niedługo zmienić heble bo te troszkę słabe :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Grudzień 2011, 22:28_________________________________________________dwa zdjęcia na zimę bez śniegu :tongue4:

20111212047.jpg20111212048.jpg

[br]Dopisany: 12 Grudzień 2011, 13:19_________________________________________________w końcu zebrałem się w sobie i zamontowałem przednie boczki w skórze :gwizdanie:

no i wpadł mi plan na dekory co byście powiedzieli na biały carbon ?? :mysli:

Opublikowano

biały carbon :mysli:

masz jakieś spy foto?

Opublikowano
  • Autor

chce okleić dekory wpisz sobie na aalegro folia biały carbon i zobaczysz jak to wygląda

Opublikowano

Puma obklejał w swojej B5 na biały carbon dekory :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kowi masz jakiś link foto jak to się prezentuje?

Opublikowano

Ten intercooler w twoim samochodzie... Kurcze fajnie to wygląda i widział bym to u siebie.

Nie boisz się,że kiedy ktoś cofajac na parkingu ci go urwie?

Opublikowano
  • Autor

jak mi go urwie to zapłaci :tongue4: mi też się to podoba tak groźnie wygląda :tongue4:

Opublikowano

Spoko fura, chociaż osobiście alu zmienił bym na jakieś inne ale to tylko moje zdanie :) Poza tym szacun :hi:

Baza ta sama no i chyba nawet kolor auta ten sam :) Pytanie mam - kupiłem IC (55x16x6,5 cm)i cały czas szukam info jakich i ile rur kupić żeby to wszystko połączyć. Silikony chcę dać tylko tam gdzie jest to niezbędne, możesz coś napisać na ten temat ? :cool1:

Opublikowano
  • Autor

ja mam uspawane całe doloty mam tylko 4 sylikony tam gdzie muszą być. jeśli był byś konkretnie zainteresowany mógł bym ci uspawać takie coś :naughty:

chyba że masz kogoś jutro mogę policzyć mniej więcej ile kolanek i ile rury byś potrzebował [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 00:11_________________________________________________a co do felg hmmm jeśli bym sprzedał te to mam fajny plan ale jak na razie brak chętnych to chyba te pójdą na biało na sezon

Opublikowano

Zayebisty ten FMIC, sam też szukam kogoś kto by mi wyrezał rury do centralnego coolera w AFN'ie :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Zayebisty ten FMIC, sam też szukam kogoś kto by mi wyrezał rury do centralnego coolera w AFN'ie :disgust:

gdybyś nie miał tak daleko zaprosił bym Cię do siebie...[br]Dopisany: 07 Luty 2012, 12:18_________________________________________________a tak w ogóle dzięki za pozytywne oceny... :notworthy:

Opublikowano

ja mam uspawane całe doloty mam tylko 4 sylikony tam gdzie muszą być. jeśli był byś konkretnie zainteresowany mógł bym ci uspawać takie coś :naughty:

chyba że masz kogoś jutro mogę policzyć mniej więcej ile kolanek i ile rury byś potrzebował [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 00:11_________________________________________________a co do felg hmmm jeśli bym sprzedał te to mam fajny plan ale jak na razie brak chętnych to chyba te pójdą na biało na sezon

No jakbyś mógł to pomierzyć i sprawdzić w miarę rzetelnie było by dobrze a nawet bardzo dobrze :decayed:

Spawać mam gdzie także dzięki za propozycję chodzi mi bardziej o materiał tzn ile czego. Orurowanie masz z aluminium czy kwasiaka ?

Ja za chwilę będę miał na sprzedaż kilka flansz (stal węglowa 9,5 mm grubości) pod DP 2.5" bo się wycięło więcej :evil: także jak ktoś będzie potrzebował to pisać :)

A felunek biały też chyba robiłby dobrą robotę :) Jeszcze raz :hi:

Opublikowano
  • Autor

mam z kwasa jak tylko będę miał czas to Ci to wszystko pomierzę i napiszę PW a na 2 flansze był bym chętny bo będę robił DP dla brata :naughty:

Opublikowano

Ok. Flansze wycięte będą wodą także materiał nie jest przegrzany, poszarpany etc. (za wzorzec posłużyła ori uszczelka ta która jest za turbo przed katem). I jeszcze jedno pytanie - średnica otworu flanszy tej nazwijmy to przy wydechu już to 55 mm? (Masz DP także domniemam iż coś wiesz na ten temat) :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.