Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ile już wyłożyłeś za części? :naughty:

wliczając silnik??

Wszystko wraz z silnikiem i innymi pierdółkami :wink4:

a wiec miałem na pchnięcie silnik tzn zestaw na SWAP za 2500

dokupiłem wszystkie uszczelki z za 400 od dobrego zioma(podziękowania PARTCAR)

i to by było na tyle

ale robię jeszcze mody w stylu

tip

fmic

wtryski

dp

program

i na końcu będę podliczał

Opublikowano

jak coś to czekam z niecierpliwością na efekt końcowy :kox: i na kosztorys :naughty:

Opublikowano

wtryski zamontuj juz na miejscu u tunera. w przeciwnym wypadku beda strasznie laly po drodze :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jak coś to czekam z niecierpliwością na efekt końcowy :kox: i na kosztorys :naughty:

czyli chcesz cały kosztorys po modach...

wtryski zamontuj juz na miejscu u tunera. w przeciwnym wypadku beda strasznie laly po drodze :)

dzieki za podpowiedź tak więc uczynię :naughty:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 15:09_________________________________________________no i łokieć w skórce już siedzi w autku [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 18:22_________________________________________________ :kox:

20110625186.jpg spolerowany i przyklejony emblemacik :gwizdanie:

[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2011, 18:55_________________________________________________

SDC14556.jpg :evil:

a więc operację czas zacząć :naughty: turbo k04,Fmic,tip, silnik czeka w moim spa :decayed:

Opublikowano

Nie za mały ten cooler pod takie graty :mysli:

Opublikowano
  • Autor

550x140x65mm mówisz może być za mały??

Opublikowano

550x140x65mm mówisz może być za mały??

no graty są na 240km(tak mi sie wydaje), ogladając projekty na vortexie(przeważnie 1,8t) montują większe :cool1:

No ale niech ktos sie wypowie jeżdżący benzynką + :naughty:

Opublikowano
  • Autor

teraz zostało mi kupić rurki od t do fmica i pytanie jakie kupić??

wyjście z turbo po zewnętrznej mam 50mm wekście do fmica 55 po zewnętrznej.

kupić 55 i robić redukcje od razu za t?? [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 12:14_________________________________________________a co do mocy po wszystkich modach celuję w jakieś 220KM

Opublikowano

teraz zostało mi kupić rurki od t do fmica i pytanie jakie kupić??

wyjście z turbo po zewnętrznej mam 50mm wekście do fmica 55 po zewnętrznej.

kupić 55 i robić redukcje od razu za t??

zadnych redukcji pomiedzy turbo a fmicem , kup łączniki 50mm i naciągnij na fmica , redukcje dasz dopiero przy przepustnicy

Turbo----- łącznik50 ----- rura-----łącznik50-----fmic-----łącznik50-----rura-----redukcja-----przepustnica[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 12:29_________________________________________________

550x140x65mm mówisz może być za mały??

wszystko zalezy jaki zderzak planujesz założyć , jesli standardowy to nawet gdybyś zakładał icka 180mm to górna czesc bedzie zasłonięta wiec lipa.

Opublikowano
  • Autor

no niestety będzie standard ale będę go ciął wiec mogę go odsłonic całego :naughty:

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 12:50_________________________________________________a i wszystkie rurki 50 kupic??

Opublikowano

a i wszystkie rurki 50 kupic??

rurki powinny być takiej średnicy jak turbawa

Opublikowano
  • Autor

a i wszystkie rurki 50 kupic??

rurki powinny być takiej średnicy jak turbawa

no to już mniej więcej wszystko wiem :notworthy:

a przy takim zestawieniu będzie wyczuwalna duża turbo dziura??

Opublikowano

a przy takim zestawieniu będzie wyczuwalna duża turbo dziura??

troche tak ale nie ma sie czym martwić. ja miałem fmica 180mm bez softu i tragedii nie było :wink4:

Opublikowano

To turbo co kupiłeś to chinol?? Jestem ciekaw ile ci wytrzyma :mysli:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

To turbo co kupiłeś to chinol?? Jestem ciekaw ile ci wytrzyma :mysli:

generalnie nie wiem a firmy którą mi koleś powiedział nie pamietam :wallbash:

też jestem ciekaw... jak na razie mam 12 miechów gwarancji jak wytrzyma tyle to się będę cieszył a jak klęknie po 1,5 roku to kupię nowe... :gwizdanie:[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2011, 23:55_________________________________________________

SDC14562.jpgPICT0100.jpgPICT0104.jpgPICT0108.jpg

to be continued :kox:[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 22:59_________________________________________________ :rant: dziś wjechała nowa gleba na przód ale nie mogę ściągnąć przednich tarcz :wallbash: i znów robota stanęła ;( a ja chcę już jeździć moim odmienionym autkiem...

Opublikowano

Czemu nie możesz ściągnąć tarcz ?

Opublikowano
  • Autor

Czemu nie możesz ściągnąć tarcz ?

a no właśnie nie wiem chyba tak zardzewiały i się zapiekły albo co... przecież one generalnie chodzą luźno :mysli:

Opublikowano

Czemu nie możesz ściągnąć tarcz ?

a no właśnie nie wiem chyba tak zardzewiały i się zapiekły albo co... przecież one generalnie chodzą luźno :mysli:

A odkręciłeś koło? :cool1::polew: A potem jarzmo wraz z zaciskiem? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czemu nie możesz ściągnąć tarcz ?

a no właśnie nie wiem chyba tak zardzewiały i się zapiekły albo co... przecież one generalnie chodzą luźno :mysli:

A odkręciłeś koło? :cool1::polew: A potem jarzmo wraz z zaciskiem? :decayed:

Darku jest wszystko zdjęte i tarcz nie chce zejść :wallbash: ale dziś idę walczyć dalej...

najwyżej wezmę zwrotnice od jakiegoś angola :tongue4:

Opublikowano

Witam Dawid widzę że zmieniasz już motorek jak planowałeś :) Kiedy końcówka ?? Pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.