Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Wahacz górny - pytanie


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

Z lewej strony cos nap***a jakby luzne bylo, zawieszenie niby wszystko ok, nie mam pojecia dzieje sie to na dołach i jak skręcam w prawo (siła cieżkości przechodzi na lewe koło ) , gdy skręcam w lewo, jest cisza gwizdanie I takie stukanie jakby coś o coś obijało, macie pomysły ? Klocki wymienione :mysli: mysli wallbash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że to wahacz górny, i teraz pytanie bo piszą "wahacz górny lewy, górny prawy " to tak normalnie jak się patrze na nie to lewy jest od strony zderzaka, a prawy od strony drzwi tak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest tylko jak patrzysz na stronę od kierowcy

wahacz górny jest przedni/tylni i do tego lewy/prawy

generalnie wymienia się parami oba górne wahacze dlatego mówią tylko lewy albo prawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak patrzę od strony kierowcy to do wymiany jest górny lewy (według mnie ) jak na foto

1003733m.jpg[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 21:27_________________________________________________Czy aby napewno to jest górny lewy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też jestem na etapie wymiany i jak byłam na szarpakach to spec mi powiedział,że mam pierwsze górne do wymiany i po prawej i po lewej stronie

potem sę okazało że pierwsze to te od strony zderzaka, czyli musisz stać frontem do auta przynajmniej on tak twierdzi :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa górne prawe przednie i tylne ( przednie- jak stoisz przy kole od pasażera to ten u góry po prawej tylni- to ten po lewej u góry)

górne lewe przednie i tylne (przednie jak stoisz przy kole od strony kierowcy to ten u góry po lewej a tylni po prawej) [br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 22:22_________________________________________________Dodam ze jak wymieniać to parami czyli jak jeden to i drugi na daną strone

bo śruba jest nie ciekawa do wybicia i nie polecam 2 razy tego robic powodzenia

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa górne prawe przednie i tylne ( przednie- jak stoisz przy kole od pasażera to ten u góry po prawej tylni- to ten po lewej u góry)

górne lewe przednie i tylne (przednie jak stoisz przy kole od strony kierowcy to ten u góry po lewej a tylni po prawej)

Ale macie sposoby tłumaczenia :blink:

U góry są dwa tak; logiczne jest chyba że górny przedni (lewy czy prawy) to ten bliżej zderzaka tam gdzie przód auta :chytry: (przedni <-> przód auta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 bo wymienia sie parami bo zaraz poleci ci 2 i dwa razy musisz kupowac nową srube bo cięzko wychodzi i radze nową kupic 10zł około

zapuśc sobie ja wd 40 z dzień przed odkręcaniem [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 21:17_________________________________________________hehehe dardid widze ze w jednakowym czasie udzieliliśmy podpowiedzi koledze pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec wymienilem ten jeden wahacz, sruba poszla odrazu leciutko :shocked: W sumie z 2h roboty, ale satysfakcja :decayed: I nic nie stuka, jak drugi zacznie to juz bedzie szybciej, poki co nie ma luzów, a ten co stukał miał i to duże :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...