Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przekaźniki na żarówkach


Lysycycki

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam watek "[ALL] Jakie żarówki polecacie do świateł mijania ?" i widze cost takiego:

Cytat: "mrog"

Pytanie do ludzi którzy wymienili żarówki H4 w lampach Valeo na jakieś +50% lub więcej Czy faktycznie droga jest lepiej oświetlona?

(odp.dark79)

mała rada, wstaw sobie przekaźniki na światła to od razu zobaczysz różnice nawet na starych zarówkach , a co do modelu jaki napisałes to nie wiem.

Moje pytanie o jakie przekazniki tutaj chodzi.

P.S. Jesli odgrzewam kotleta to prosze bez zlosci o usuniecie tematu.

Dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi oto kolego ze instalacja samochodu utlenia sie po latach i napiecie na zarowkach jest nizsze niz jak auto jest nowe.dajac przekazniki omijasz instalacje i dajesz swieze napiecie z akumulatora teoretycznie oszczedzasz wylacznik swiatel i lepsze swiatlo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak sprawdz na pracujacym silniku jezeli masz około 12,5V to moznaby sie pokusic o przekazniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:orjentujesz się jakiej firmy, gdzie i za ile można kupić? :naughty:[br]Dopisany: 07 Sierpień 2010, 23:20_________________________________________________odpowiadam koledze Lysycki jeśli chodzi o żarówki to kup sobie żarówki "Osram-night breaker" naprawdę polecam podobno szybciej się palą nie zauważyłem sam osobiście ale dają lepsz eświatelko na paewno tylko cena nie jest mala nie :kox: pamiętam doklądnie ile ale warto wydać. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Spawacz1, pierwsza rzecza ktora zrobie to musze zdemontowac i wyslac odblysniki do regeneracji. Jak je odbiore to zamontuje Osramy i powinno byc bajeczka. I musze zmierzyc to napiecie na wtyczce ale teraz mnie nie ma wiec zrobie to za jakis czas. Ty mierzyles napiecie? jesli tak to jakie ci wyszlo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szcerze jestem za granicą i nie mam jak tutaj wszstko kosztuje sto razy drożej sprawdzę po powrocie zakiekawilo mnie to nawet bardzo ile jest volt na kablach Pozrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...