Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Metaliczny dźwięk po wymianie wtrysków


Kubica86

Rekomendowane odpowiedzi

Wita wszystkich, dzisiaj w domowym garażu wymieniłem z kuzynem turbawkę na większą i zmieniłem wtryski na 0,216. Wszystko poszło gładko i bez problemów tylko po wtryskach w silniku słychać niepokojący metaliczny dźwięk, czy może to być wina wtrysków i brak zmiany softu??? Oczywiście w najbliższym tygodniu planuję zmienić program. Tylko mnie ten dźwięk niepokoi. Czy ktoś spotkał się z takim czymś wcześniej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po zmianie wtrysków bedzie twardsza praca jakby silnika, po korekcie powinno wrócic do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Cowboy też mi tak powiedział, wtryski to oczywiście 216 i mówił że muszą się ułożyć. Będą tak jakieś 500 do 1 tyś. km chodzić a później się uspokoją. Mam nadzieje że serducho autka nie klęknie bo się potne... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź sobie na vag-u kąt wtrysku i zobaczysz dlaczego słyszysz ten metaliczny dźwięk.Jak odpalasz auto to nie ma bąka z wydechu? Jak spadnie temperatura powietrza będziesz miał problem z odpaleniem. Jak nie zrobisz korekty w programie za 6 mieś będziesz miał do czyszczenia kierownice w turbinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie stukanie powoli ustaje już jest praktycznie niesłyszalne, a w przyszłym tygodniu jestem umówiony w Dynosofcie na program. Wszystko będzie jak w książce i zobaczymy co wypluje mój ,,dragster,, :decayed: .

FMIC+216+hybrydowe turbo+chip = ??? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie stukanie powoli ustaje już jest praktycznie niesłyszalne, a w przyszłym tygodniu jestem umówiony w Dynosofcie na program. Wszystko będzie jak w książce i zobaczymy co wypluje mój ,,dragster,, :decayed: .

FMIC+216+hybrydowe turbo+chip = ??? Pozdrawiam.

Widze masz taki sam setup jak ja, tylko u mnie przed finalnym softem dojdzie jeszcze 11ka :naughty: bo to co jest teraz to nie jedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi87 też myślałem o 11 ale koszta troszkę ostudziły mój zapał i póki co odpuszczam ten temat, chciałbym załapać 160 km i pośmigać z rok a potem to już by się pomyślało :wink4: Domyślam się że apetyt rośnie w miarę jedzenia i nie mówię że 11 nie będzie :naughty: A Ty może wiesz jaki masz teraz koniarz czy nie robiłeś jeszcze programu? I jaką masz turbinkę wstawioną??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...