Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 2.8 quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, zalogowałem się w końcu na forum za namową kumpla, po krótce:

użytkuje piękne a4 w sedanie ze słuszną pojemnością 2.8 , napęd jedyny słuszny quattro :decayed:, ze smaczków specjalny kolor ciemny brokat który mieni się w słońcu, zawieszenie H&R i 17 calowe felgi, reszta standard,

Dyl70.jpg

Dyq6i.jpg

GZDEr.jpg

Opublikowano

Gratki ładny egzamplarz

Opublikowano

1.ladny kolor :good:

2.ladny srodek :good:

3.kolor :good:

4.lampy :thumbdown: zmieniaj na polifty :good:

5.fela :good: ale sa ladniejsze 17" ale do tego motoru to 18" to minimum :decayed:

6.reszta ok :decayed:

Opublikowano
6.reszta ok

nie, drewno :sick3:

ake reszta :good:

Opublikowano

sory nie widzialem :decayed:

6. drewno :thumbdown: tylko carbon :good:

Opublikowano
  • Autor

łe tam gadacie, nie ingeruje we wnętrze a lampy to mnie się też podobają,, lubię oryginały.......no prawie nie licząc zawiasu i felgi :cool1:

Opublikowano

ale soczewka + xenio robi robote :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Jestem konserwatystą jak Jarek :polew:

Opublikowano

pikna :kox:

Opublikowano
6.reszta ok

nie, drewno :sick3:

ake reszta :good:

Co wy gadacie ja mam drewno i w zyciu nie zalozyłbym carbonu.

Ale jak wiadomo kwestia gustu ;)

Opublikowano

no spoko, też kocham plastikowe drewno rodem z forda escorta :decayed:

ale tak jak mówisz kwestia gustu

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

tak jak mówią inni ja mam drewno i dla mnie carbon to tandeta :wallbash:

Opublikowano

łe tam gadacie, nie ingeruje we wnętrze a lampy to mnie się też podobają,, lubię oryginały.......no prawie nie licząc zawiasu i felgi :cool1:

Przecież lampy Valeo po lifcie na soczewce też są ori :decayed:

Do tego założył Hidy np 6000K i malinka :kox:

Co do furacza silniczek jedyny słuszny z większych pojemności (oprócz 2.7Bit ale to inna bajka) do tego :quattro:

Środek jest ok a co do drewna to zawsze jedni będą za a drudzy przeciw ale moim zdaniem drewno pasuje ewentualnie do A8 a nie do mniejszej A4ki :wink4:

Wyjeb boczne pomarańczowe kierunkowskazy bo są :sick3: a załóż np takie jak ja mam :)

Zapodaj sobie chromowe nakładki na lusterka bo masz trochę chromu tylko pamiętaj firmy Inpro, będzie pasować :)

Zawias jest ok :good: a co do felunku to ładne 18" dodały by dużo uroku (już nie mówię o 19")

Opublikowano

pisalem mu o tym ale mnie nie slucha :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Sory chłopaki ale chromowane nakładki na lusterka uważam ten pomysł za :thumbdown:, wiem, wie, ze moze i tak powinno byc, ale nienawidzę tego poprostu i w nowych audikach tez mi się to niepodoba :sick3:, a kierunki są :good:

Opublikowano

Wszystko ładne, tylko hak nie ładny :decayed:

Opublikowano

Ja zdjalbym hak, zalozyl lampy przod tyl po 2 lifcie, do tego xenon 4300, ew. 5000K i auto by odmlodnialo.

Opublikowano

Ja zdjalbym hak, zalozyl lampy przod tyl po 2 lifcie, do tego xenon 4300, ew. 5000K i auto by odmlodnialo.

mądrze gada :good: polac mu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.