Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRE] Szarpanie silnikiem ruszając i zwalniając ! ! !


tomasm64

Rekomendowane odpowiedzi

yyyy.... wymieniles juz? Bo kolega Turdzi wykminil opcje z jednomasem i podobno dobra inwestycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie.

Jeszcze nic nie robiłem przy skrzyni Multitronic. Mam pytanie : czy znacie i co sądzicie o serwisie skrzyni automatycznych w Józefowie k/Warszawy. Czy sa solidni, nie drodzy i czy nie naciągają nas klientów na to i owo. Chcę do nich oddac skrzynie do naprawy!? PILNA ODPOWIEDŻ - czekam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź najpierw czy nie ma błędów w komputerze, a do tego nie musisz jechać do serwisu gdzie Cię skasują, jeśli są to dawaj na forum a koledzy pomogą.

Oddanie skrzyni do serwisu to ostateczność i bardzo droga.

Może będzie sterownik walnięty a skrzynia jeszcze nie wchodzi w tryb awaryjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdziłem komputerem i kompletnie żadnych błędów nie wyłapał. Coś się "miele" w skrzyni bo słychać to na zewnątrz, tak , jakby łożysko, może mechanizm różnicowy, nie daj bóg bieżnia-odgłosy dochodzą ze skrzyni. Podniosłem całe auto wysoko do góry (przy wyłączonym silniku i dźwigni na N) wystarczyło pokręcić kołem i słychać to mielenie w skrzyni. Koła się kręcą przeciwbieżnie-to OK. Tak, że pewnie bez warsztatu się nie obejdzie.?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w którym miejscu hałasuje? Jeśli przy łaczeniu z silnkiem to możliwe, że to łożysko wałka wejściowego... No bez wywalenia skrzyni na stół się nie obejdzie. Tak jeździmy ostatnio po Sserwis ale kurcze sondę mają i moga wpakować się z tym do środka - fajna rzecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem też o SSERWIS ale ode mnie to jakieś 500 km a jazda autem taki kawał wykluczona, dlatego też wybrałem AUTOJÓZEFÓW w Józefowie pod W-wą.Nie miałem za bardzo wyjścia, bo nie mogłem już prawie jeździć i szkoda mi było auta. Czekam teraz na naprawę i odbiór auta. Napiszę co i jak i czemu tak "drogo" !!!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Autojozefów w sprawie wymiany sterownika( mieli urywany), po pierwszym tel. powiedzieli 1200 z wymianą zostawiająć mój stary, rozejrzałem się trochę po innych firmach i chcieli podobnie. A więc dzwonię jeszcze raz do nich a tu cena 2200 :shocked:

Oczywiście ich olałem. :tongue4:

Tak że uważaj na nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za radę Leon1973, na razie czekam na wryfikację uszkodzeń i po tym będę sie pewnie dopiero martwił !?[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 14:55_________________________________________________Witam ponownie.

Auto już po naprawie !!! Sprawdził się najczarniejszy scenariusz - wymiana obu bieżni z łańcuchem oraz uszczelki, płyn ATF, filtr wewn., etc. - koszt całości (jak się domyślacie) duży !!! Ale robiłem to dla siebie, nie na handel , więc przełknąłem !!!

W AutoJózefów potraktowali mnie OK. Mogę , na dzień dzisiejszy, polecać Ich jak najbardziej. 6 m-cy gwarancji na skrzynię.

Właściciele Multitroników - dbajcie o nie bo warto !!! Pozdrawiam.

Temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...