Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Czy jest możliwość zrobienia poprawnych logów na postoju


chudy2275

Rekomendowane odpowiedzi

Ale w czym problem ?

Nie chce namawiać do złego, ale ja robię sobie sam i nie widzę jakiegoś problemu.

Lap na fotel pasażera, przypinam go pasami, ustawiam grupę która mnie interesuje, nastawiam wszystko do logowania że wystarczy nacisnąć przycisk start, i ruszam powoli, rozpędzam się do trzeciego biegu i około 1300 obrotów, prędkość wtedy nie jest duża, jak droga wolna naciskam start i już nie patrzę na lapa tylko cisnę do 4500, po czym zwalniam i szukam miejsca do zatrzymania się, i logi zatrzymuję dopiero na postoju.

Przed wrzuceniem na forum zostawiam tylko interesujący zakres obrotów i finito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w czym problem ?

Nie chce namawiać do złego, ale ja robię sobie sam i nie widzę jakiegoś problemu.

Lap na fotel pasażera, przypinam go pasami, ustawiam grupę która mnie interesuje, nastawiam wszystko do logowania że wystarczy nacisnąć przycisk start, i ruszam powoli, rozpędzam się do trzeciego biegu i około 1300 obrotów, prędkość wtedy nie jest duża, jak droga wolna naciskam start i już nie patrzę na lapa tylko cisnę do 4500, po czym zwalniam i szukam miejsca do zatrzymania się, i logi zatrzymuję dopiero na postoju...

:oklaski: :oklaski: :oklaski:

Ja robię tak samo tylko nie przypinam go pasami, bo prawo nie nakazuje zapinać pasów przedmiotom :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat uwazam za wyczerpany. Logi dynamiczne jak sama nazwa wskazuje wykonujemy jak samochód jedzie.

Bezpieczenstwo przede wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...