Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] przeplywomierz - jakie objawy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jeśli padnięty jest przepływomierz

jak napisałem wyzej .... nie ma co wróżyc z fusów .... (choc tak jak napisał Pikus to nie powinno byc przyczyna wiekszego apetytu na gnojówke ) ...

a powodów zwikszonego spalania moze byc bardzo duzo :

-opony

-geometria zawieszenia

-filtry (powietrza)

-wysrane wtryski

-walnięty czujnik temperatury paliwa

-wysrany termostat

-dziura w baku ... ;-)

..... i wiele innych powodów

Opublikowano
-dziura w baku ... ;-)

Ten jest najbardziej prawdopodobny. :lol::lol::lol:

Opublikowano

z tym bakiem to jak byś zgadł bo moj jest jak by zalany od góry aż do dołu widziałem w kanale na przeglądzie ale to chyba z powodu ,że zalałem go ile wlazło ok 80litr.i ostatnio i może górą trochę puściło choć nie wiem czy to możliwe?ale w garażu plamy nie ma.

Opublikowano
z tym bakiem to jak byś zgadł bo moj jest jak by zalany od góry aż do dołu widziałem w kanale na przeglądzie ale to chyba z powodu ,że zalałem go ile wlazło ok 80litr.i ostatnio i może górą trochę puściło choć nie wiem czy to możliwe?ale w garażu plamy nie ma.

to moze napiszesz jakie to jest to DUZE spalanie u Ciebie :?:

Opublikowano

ostatnio ok 6,5 jazda mieszana ,ale teraz wyjdzie troszkę więcej musze dojeżdzić do 200km i zalać ,ale wróżę z e wskazówki że może być 7-7,5

Opublikowano
ostatnio ok 6,5 jazda mieszana ,ale teraz wyjdzie troszkę więcej musze dojeżdzić do 200km i zalać ,ale wróżę z e wskazówki że może być 7-7,5

i to ma byc duzo ... :?: :roll:

rozumiem ze ceny gnoju sa wysokie i kazdy chce jezdzic na kropelce ... ale bez przesady .... :twisted:

a silnik trzyma temperature jak sie rozgrzeje ... :?:

Opublikowano

Latem jeszcze zdawało mi się że pali ok 5,5 w trasie

[ Dodano: 18-12-2006, 23:20 ]

temperatura nie rusza sie z 90

Opublikowano
Latem jeszcze zdawało mi się że pali ok 5,5 w trasie

[ Dodano: 18-12-2006, 23:20 ]

temperatura nie rusza sie z 90

5.5 w trasie (ale to tylko CI sie zdawało :twisted: )

6.5 mieszana i 7 przy dzisiejszych temperaturah powietrza to jak najbardziej wynik do zaakceptowania ......

lepiej zajmij sie probleme z brakiem "moczu" ..... :twisted:

Opublikowano

A jeszcze zapytam :czy w waszych jak sie rozgrzeje silnik to tez nie słychać turbiny.bo w moim jak jest zimny to gwizda ale tak do 1800obr.w rozgrzanym prawie nic i to mnie niepokoiło co do mocy ,a nie przepływka.,bo podmieniałem od brata i nie było róznicy./nic nie kopci./

[ Dodano: 18-12-2006, 23:30 ]

a ja czytałem te bajki o 5 a nawet 4,9 litra i się podniecałem

Opublikowano
A jeszcze zapytam :czy w waszych jak sie rozgrzeje silnik to tez nie słychać turbiny.bo w moim jak jest zimny to gwizda ale tak do 1800obr.w rozgrzanym prawie nic i to mnie niepokoiło co do mocy ,a nie przepływka.,bo podmieniałem od brata i nie było róznicy./nic nie kopci./

teraz jest zimno wic jezdze z zamknietymi szybami i nic nie słysze ... poza tym mam beret z nausznikami .... :twisted:

w Twoim TDI (jak i w moim ;-) ) jest turbo o zmiennej geometrii łopatek (VGT) której charakterystyczna cecha jest to ze na niski obrotach wydaje taki przyjemny dla ucha (przynajmniej dla mnie ;-) ) gwizd ... :twisted: (wiec prawdopodobnie kolejny Twój niecelny strzał co do braku mocy :twisted: ) ... poza tym ciezko przez net okreslic czy to jest "zdrowy" gwizd czy nie :roll:

reszta nalezy do Vag'a.....

a ja czytałem te bajki o 5 a nawet 4,9 litra i się podniecałem

sa w zyciu lepsze "rzeczy" zeby sie podniecic ... :twisted:

Opublikowano

OK dzięki będę musiał pogonic braciszka żeby się naumiał /bo już kupił/tylko opornie mu to idzie i przetestował tego vaga

Opublikowano
OK dzięki będę musiał pogonic braciszka żeby się naumiał /bo już kupił/tylko opornie mu to idzie i przetestował tego vaga

co do diagnozy Vag'iem to bylo juz kilka razy opisane na forum ... poszukaj a zobaczsz z jest to łatwe .... a bratu daj spokoj , to w koncu chyba Twoje Audi .. ;-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja mam tylko 75 koni ale po 2000 obrotów fajnie się wkręca ale po niżej to straszny mół :a4fan:

Opublikowano

parę dni temu wyciąłem kata i teraż wiem dopiero że mam turbinę,nawet na wolnych obr.gwiżdze cichutko, apotem aż przyjemnie , ale nadal sie muli na chwilę przy 2900obr., a potem SDI ćwiczymy dalej.

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam

Mam pytanko odnosnie przeplywonierza.Odpielem wtyczke od przeplywki i nie bylo zadnej reakcji samochod jezdzi tak samo.Czy to moze swiadczyc ze przeplywka jest do niczego.Prosze o pomoc

P.s chcialem dodac ze podpielem go do VAG-a i nic nie wykazalo oprocz "bląd sterowania silnika

Opublikowano

Witam

Mam pytanko odnosnie przeplywonierza.Odpielem wtyczke od przeplywki i nie bylo zadnej reakcji samochod jezdzi tak samo.Czy to moze swiadczyc ze przeplywka jest do niczego.Prosze o pomoc

P.s chcialem dodac ze podpielem go do VAG-a i nic nie wykazalo oprocz "bląd sterowania silnika

jest duze prawdopodobienstwo ;).... zrob logi dynamiczne 003,008,010,011 i bedzie wiadomo ...

Opublikowano

Miałem padniętą przepływkę. Auto zamulało, praktycznie zero przyspieszenia. Jesli chodzi o spalanie to nie widziałem drastycznej różnicy. Ale jak już wymieniłem przepływkę to miodzio jak deptałem gaz....... :D

Opublikowano

Ok dzięki bede musial podpac moja malenka pod kompa.

Czy ktos orientuje gdzie moge spradzic logi dynamiczne na terenie bylego woj.walbrzyskiego?

Opublikowano

parę dni temu wyciąłem kata i teraż wiem dopiero że mam turbinę,nawet na wolnych obr.gwiżdze cichutko, apotem aż przyjemnie , ale nadal sie muli na chwilę przy 2900obr., a potem SDI ćwiczymy dalej.

Czy pozbycie sie kata mozewplynac na moc auta ? lub cos innego? i w jaki sposob

Opublikowano

Czy ktos orientuje gdzie moge spradzic logi dynamiczne na terenie bylego woj.walbrzyskiego?

Na Podzamczu, w W-chu prawdopodobnie można to bedzie sprawdzić u "Skiba Bosch" (jakoś tak to chyba się nazywa).

tel do nich to(74) 840 83 30 ->do warsztatu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.