Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] System TV w towojej Audi A4


start2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Jestem nowym użytkownikiem na tym forum. Ale nie będę teraz o tym w tym dziale pisał. Jako, że często zdarza mi się spędzać dużo czasu na tak zwanym postoju w samochodzie zdecydowałem się na zamontowanie w mojej Audi A4 B7 AVANT 8E0 telewizji. Co o tym sądzicie jakie są wasze opinie, doświadczenia w tej sprawie, jak to funkcjionuje itp. itd.? Znalazłem ofertę na portalu aukcyjnym allegro.pl. Oferuje on właśnie taką usługę.

http://allegro.pl/item1155193037_audi_telewizja_audi_tuner_tv_mmi_tv_audi_tv.html

Czy ktoś już z jego oferty korzystał? Jeśli tak to jakie macie doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za wszystko zapłaciłem jakieś 2 tyś , tvtuner z allegro , dwie anteny od naviservis , montaż 500zł. Teraz powinno być taniej . Działa naprawdę fajnie często korzystam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś to mogę zorganizować tv tuner + kable i anteny..z montażem sobie poradzisz sam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za wszystko zapłaciłem jakieś 2 tyś , tvtuner z allegro , dwie anteny od naviservis , montaż 500zł. Teraz powinno być taniej . Działa naprawdę fajnie często korzystam .

Czy mógłbyś wrzycić zdjęcia z wnętrza swojej A4. Chciałbym sobie zobaczyć jak to wszystko u Ciebie wygląda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn co ? tam nic nie widać , wszystko jest pochowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że masz zamontowane w podsufitce i w zagłówkach. Chciałbym zobaczyć jak Ci to wszyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego prześledź dokładnie cały temat a się dowiesz co i jak :)

oniak ma tylko tv tuner :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczulam na jedną sprawę. Do 2012 roku w Polsce sukcesywnie będą wyłączane nadajniki analogowe zastępowane cyfrowymi. Już pod koniec tego roku w zachodnich województwach będzie możliwy odbiór tylko cyfrowy.

Dlatego radzę wybór tunera DVB-T albo hybrydowego (pozwalającego na odbiór w obydwu standardach).

Przykład:

http://allegro.pl/item1180196596_audi_tuner_tv_rns_e.html

Do tego dolicz około 180PLN za kabel TV z Navika oraz stówkę za anteny.

Montaż w miarę prosty. W razie czego mogę pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Malik..jeśli chodzi o tv hybrydowe to niestety u nas i tak nie działają..wszystkie hybrydowe tv tunery audi mają kodowanie mpeg2 więc działają w niemczech ale nie u nas..u nas jest kodowanie mpeg4..po 2 zanim wyłączą sygnał analogowy to Ty nie będziesz już jeździł audi :kox: już lepiej kupić ori tv tuner i po wyjściu analogowego dokupić sobie tuner cyfrowy..tyle ot :)

po 3 link do aukcji, który wkleiłeś znajduję się moduł najprostszy i jeden z pierwszych który jest mocno kiepski :evil: jedyne co będzie w nim działało o głos z niektórych kanałów i szary ekran :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę minę miliona babci na wioskach jak w 2012 wyłączą analog , pokaże im sie w TV napis : OD JUTRA TWÓJ TELEWIZOR JEST DO WYJEBANIA !!!. hyhyhy i kolejna wojna o "krzyż " :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę minę miliona babci na wioskach jak w 2012 wyłączą analog , pokaże im sie w TV napis : OD JUTRA TWÓJ TELEWIZOR JEST DO WYJEBANIA !!!. hyhyhy i kolejna wojna o "krzyż " :polew:

Śmiej się. W Italii właśnie tak zrobili. :naughty: :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...