Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja montuje właśnie FMICA, później wirus z wtryskami i mogę się umawiać na spota w Apisie :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy i Koleżanki,

od jakiegoś czasu mieszkam w Piasecznie i właśnie sobie uświadomiłem, że nie znam zupełnie środowiska fanów A4 w regionie. Czas to naprawić.

Kiedy jakieś spotkanie/zlocik? Gdzie warto się wybrać?

Piszcie - chętnie się stawię i poznam nowe twarze, wymienię się doświadczeniami itd.

Pozdro i do zobaczenia!

Opublikowano

Dawaj we wtorek na 19 pod Narodowy :D

Opublikowano

wlasnie szkoda ze juz spotkanek w Piasecznie nie ma:(

chociaz z tego co widzialem kilka osob jest z okolic

Opublikowano

jest kilka, ale strasznie ciężko się zgrać....

ja obecnie w Wawie mieszkam i raczej do Piaseczna, to weekendowo wpadam...

Opublikowano

a mi znowu niebardzo pasuje godzina zlocikow w wawie pod stadionem ;(

a w Piasecznie bylo by idealnie :)

Opublikowano

są jeszcze weekendowe spoty Audi Spot Wwa... Wtedy godziny są wcześniejsze...

Opublikowano

moze jutro mi sie uda dostac pod stadion :)

chetnie bym sie wybral i poznal innych :) jeszcze niebylem na spociku wiec wkoncu musi byc ten 1 raz :P

Opublikowano

Często śmigam przez Piaseczno więc można się jakoś spotkać pod Kauflandem

Opublikowano

Często śmigam przez Piaseczno więc można się jakoś spotkać pod Kauflandem

no raz wyczailes moja A4-ke w Baniosze :P

a ruszasz dzis na narodowy? ;)

Edytowane przez kodzak0

Opublikowano

Często śmigam przez Piaseczno więc można się jakoś spotkać pod Kauflandem

no raz wyczailes moja A4-ke w Baniosze :P

a ruszasz dzis na narodowy? ;)

aa to Twoje B6 tam stoi

często śmigam tamtędy więc można się spotkać

chwilowo auto rozebrane więc dziś nie

Opublikowano

no moje moje :)

jesli bedziesz jechal a bede to niema problemu :)

Opublikowano

no moje moje :)

jesli bedziesz jechal a bede to niema problemu :)

w piątek lecę tamtędy w stronę Góry

Opublikowano

a nie wiesz o ktorej godz bedziesz smigal?

Opublikowano

a nie wiesz o ktorej godz bedziesz smigal?

Jeśli mowa o Baniosze to jeżdżę tamtędy codziennie rano do pracy i po południu z pracy. W którym miejscu stoisz?

Opublikowano

jak jest sklep z czesciami :)

jadac z PNO jakies km od biedrony :P 3 zjazd :P przewaznie widac moja fure na podworku albo przed

Opublikowano

a nie wiesz o ktorej godz bedziesz smigal?

będę leciał jakoś tak 19-20

Opublikowano

Jutro po 7 będę leciał w stronę Elektrowni to rzucę okiem :)

Edytowane przez zapsu

Opublikowano

będę leciał jakoś tak 19-20

Chyba powinienem byc w domu :)


Jutro po 7 będę leciał w stronę Elektrowni to rzucę okiem

dokladnie tu ;) ale z edytuj posta :P niekazdy musi znac lokalizacje :P

Opublikowano

Zmieniłem, jesteś incognito:)

Musimy sie zmówić i podskoczyć ekipa na narodowy. Moze w sobotę albo wtorek?

Wysłano z tapatalk Nokia Lumia 830

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.