Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mogę się pojawić jutro...
jak nie będzie mokro, to i washing jakiś można by uskutecznić... :P

Opublikowano

WasikWAWA kabel i lapka mam logi też robiłem...minus to padnięta bateria w laptopie;/

co do spotu jak nie będzie lało to może też się pojawię

Edytowane przez krts0

Opublikowano

Dzis mokro... A moze na jutro sie ustawimy? Dzis mokro i ja nie dam rady chyba, bo kisze w robocie...

Opublikowano

no to ja dziś także odpuszczam.. jutro niestety wyjazd na weekend .. innym razem:)

Opublikowano

Zdrowych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim :wink4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki i wzajemnie, wesołych wszystkim :wink:


Nie wiem jak teraz wyglada parking pod kauflandem, dzis troszke tam w polidnie smigalem sobie bokami ale umylbym auto na bezdotyku i moze by tak przy okazji się spotkac :)
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Przy takim mrozie to ja nie myję, później nie otworzę drzwi następnego dnia :P

Wczoraj byłem przed południem na P&R w Zalesiu Górnym... trochę mniej równo, ale jakoś przyjemnie się śmigało...
Pytanie, czy się śnieg i warunki utrzymają... :P
Ja mam teraz niestety taki zapierdziel, że ujeżdżam tylko przy okazji przejazdem jak jestem...
Wpadłem też na chwilę na parking biedry przy trasie na Lesznowolę, ale tam ciasno było :/


wybiera się ktoś z Piaseczna?

https://www.facebook.com/events/1607797552782896/?sid_reminder=8269888412379512832

można by wspólnie pojechać w kolumnie :D

ja planuję się wybrać...

Opublikowano

ooo spotkanko w Piasecznie :P

cos dla mnie hyhy :P

dopiero obczailem xD

Opublikowano

Te spoty się nadal odbywają? ktoś dziś przyjeżdża?

Opublikowano

mogly by ;) chetnie bym podjechal ;P

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

panowe trochę nie w temacie ale potrzebuje na już wyposażonego sklepu motoryzacyjnego w piasecznie, ktoś coś?

Opublikowano

Widzę, że się trochę temat ożywił...

Jako, że wcześniej nie było zbyt dużego odzewu, to podłączyłem się do spotów w Wawie i czasem udaje mi się załapać na:

Nocną Jazdę Audi

https://www.facebook.com/pages/Nocna-Jazda-Audi-Warszawa/589611697798537?fref=ts

oraz Audi Spot Wwa
https://www.facebook.com/AudiSpotWwa?fref=ts

zapraszam!

W Piasecznie też można się jakoś umówić...

Ostatnio jeszcze jak śnieg leżał, to byłem pośmigać po parkingu w Zalesiu Górnym :P

Opublikowano

slizganie tam przy spalonej? :P

Opublikowano

Nieee... Parkuj jedz przy stacji kolejowej w Zalesiu. Było wyjątkowo dobrze już uklepane... Byłem też dzień wcześniej to ciut więcej śniegu było... A na filmie, to miejscami lodowisko... Kamerzysta mało zębów nie zgubił ;)

Opublikowano

oj tam to z 500 metrow dalej od zjazdu na spalona :P


a pozatym mozna bym tam zlocik zrobic na kielbaski z ogniska :P

Opublikowano

ja jestem jak najbardziej za, ale w najbliższym czasie odpadam, bo mam zapierdziel niestety... ale będę śledził temat :]

Opublikowano

parking jest miejscowa fajna. tylko sie zgadac :P

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

hej, odbywa się coś jeszcze pod Kauflandem?

Opublikowano

Dobre pytanie :D Można by było coś odświeżyć :D

Opublikowano

O nawet nie myślałem, że tak blisko mnie się spoty odbywają:) A ja niedawno nabyłem swoją wymarzoną A4...:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.