Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] A6C5 AirRide, Led na tyl, Bentley 19" 180hp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie i Panie jako ze trafila sie okazja kupna nowego auta za dobra cene to nie moglem takiej okazji rzepuscic

Audi A6 Avant 2001 rok

silniczek 1.9 tdi AVF 131kucykow

6 biegowa skrzynia

Wyposazenie raczej standard jak na a6 (na razie)

z dodatkow jest tylko tempomat (przyda sie na pokonywaniu trasy Irlandia-Polska

Kolor granatowy metalik ale ten metalik bardzo slabo widoczny

Kilka fotek z dnia zakupu

img18291280x768.th.jpgimg18361280x768.th.jpgimg18371280x768.th.jpgimg18391280x768.th.jpgimg18421280x768.th.jpgimg18441280x768.th.jpgimg18491280x768.th.jpg

pierwszym modem bylo zalozenie felg ze srebrnej staruszki

dsc1573v.th.jpgdsc1575z.th.jpgdsc1579i.th.jpg

dsc1581.th.jpgdsc1583.th.jpgdsc1587l.th.jpg

Nastepnie uznalem ze zawiecha 1BE jest niewystarczajaca wiec przelozylem ze srebrnej weiteca Ultra GT -40mm

dsc1706.th.jpgdsc1707f.th.jpgdsc1708c.th.jpgdsc1709.th.jpg

I siedzi tak jak mysallem i tak jak bylo poprzednio czyli przod za***iście al tyl moglby pojsc jakies 2-3 cm nizej

Na razie ze zmian to tyle

reszta jest w tzw toku

Lista rzeczy do zrealizowania:

3 x xenon ( juz zamowione)

Sciemnienie szyb ( nadal nie wiem jaka folia )

Zapodanie wirusa konskiej grypy

Po czasie bawienie sie juz w glebsza mechanike zeby podniesc moc ( docelowo cos kolo 200 kucykow)

Malowanie zderzakow i progow pod kolor

Montaz NAVI PLUS albo RNSe

Kompletne skorzane wnetrze recaro z modelu S6 (dawca niedawno zakonczyl swoj zywot na ulicach Lublina)

Czekam na opinie zarowno pozytywne jak i negatywne

Opublikowano

AVF w 2001 r ?

Opublikowano

Powitać znajomego z LKA :):hi:

Fajne autko ale felga nie w moim typie :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

A to wymarzone Recaro ktore juz niedlugo zagosci w mojej audioli :D

81669149.th.jpg18795137.th.jpg

65975372.th.jpg74609814.th.jpg

i na sam koniec dawca razem z nastepca czyli nowa eSa i autem kuzyna :D

66776837.th.jpg

Opublikowano

za***iste Recarosy :slina:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tutaj kilka fotek z dzisiejszego modzenia

dsc2576j.th.jpgdsc2575z.th.jpgdsc2574.th.jpg

dsc2571w.th.jpgdsc2568e.th.jpgdsc2572.th.jpg

dsc2569.th.jpg

Opublikowano

fajnie wyszły te lampy :good:

nie myślałeś o wyjeb... tej chromowanej listwy spod lamp i zrobieniu czarnej ramki grilla, mogłoby wyglądać całkiem cycuszkowo :decayed:

BTW co to za ksenon tam siedzi, 8000K :?:

Opublikowano

Ja piernicze :D ale w A6 wyglądają kozacko te reflektory jak sie je pryśnie :D no no

ładne autko ogolnie

felga 18?

jak z dynamiką tego silnika w tej budzie?

Opublikowano
  • Autor

Kolkov xenon 6000k nie wiem czemuna fotkach taki niebieski wychodzi :/

chromow nie bede malowal podoba mi sie tak jak jest

Ans dzieki ciesze sie ze autko sie podoba

Felga niestety tylko 18" ale z czasem i to sie zmieni mam nadzieje

Dynamika najgorsza nie jest ale w porowaniu z a4 z tym samym silnikiem roznica jest

po wirusku juz bedzie lepeij :D

Opublikowano

fajna fura, chyba następnej takiej sobie będę szukał,

zmień sobie w profilu rocznik :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hehe doopiero zauwazylem ze w profilu mam dane starej audiczki

dzieki mech15 :D

Opublikowano

na blachach się nie zgadzało :tongue4:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zayebista kataryna :good:

fotele :slina:

Opublikowano
  • Autor

nowe gadzety

dsc2913h.th.jpgdsc2912j.th.jpgdsc2911s.th.jpg

dsc2909l.th.jpgdsc2908f.th.jpg

dsc3405k.th.jpgdsc3403.th.jpgdsc3402f.th.jpg

Recaropowinno byc na dniach juz u mnie wiec prawdopodobnie w niedziele montaz wszystiego

Opublikowano

ladne drobiazgi :slina:

Opublikowano

Foty z parkingu koło argosa, często tam parkuję jak odwiedzam brata w Galway. :decayed:

Lusterka chrom są od S6?

Opublikowano
  • Autor

tak lusterka sa od eSy

a co do fotek kolo argosu to robil je jeszcze poprzedni wlasciciel

Opublikowano

Kurde jak widzę Irlandię to aż mi sie łza w oku kręci. Mieszkałem w Cork 6 miesięcy i super wspominam te czasy :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

kilka fotek z recaro, lusterkami i kilkoma wlepami

dsc3430y.th.jpgdsc3428a.th.jpgdsc3425z.th.jpg

dsc3424r.th.jpgdsc3409.th.jpgdsc3412g.th.jpg

dsc3413z.th.jpgdsc3414a.th.jpg

dsc3423i.th.jpgdsc3419t.th.jpg[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 18:47_________________________________________________kilka fotek z wczoraj

dsc3651v.th.jpgdsc3648.th.jpgdsc3647z.th.jpgdsc3643v.th.jpg[br]Dopisany: 26 Październik 2010, 13:59_________________________________________________a wiec tak decyzja zapadla bede dojazdowki przerobione z 3,5" na 9 albo 9,5 cala

teraz kilka pytan

felgi maja ET 25.5 jak szerokie moge je max zrobic zeby nie wadzily o nadkola

teraz mam 9 cali ET53 plus dystans 15mm z przodu i 20mm z tylu miejsca jest tyle ze max 0,5 cala by jeszcze weszlo wiec nie wiem czy 9 z przodu i 9,5 z tylu bedzie ok

dodam ze oponki beda 225 albo 215 ma byc niezly stretch :D

teraz pytanie numer 2

jna jaki kolor proponowalibyscie je pomalowac

dzieki za wszelkie podpowiedzi[br]Dopisany: 03 Listopad 2010, 21:55_________________________________________________wiem ze napisalem ze maja byc stalowki ale przeszla mi przez mysl ejeszcze jedna opcaj

co myslcie na temat keskinow kt5?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.