Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Podgrzewanie lusterek


freestyle01

Rekomendowane odpowiedzi

Dysze podgrzewają się przy włączonym zapłonie.

Kod wyposażenia 9T1 (9T0 - to dysze nie podgrzewane) - niestety na wlepce serwisowej go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Korzystajac z okazji podepne sie pod temat zeby forum nie zasmiecac. Dzisiaj wyciagnalem swoje wklady z audi i okazalo sie, ze mam wlozone plastiki czyli jakies atrapy. Zauwazylem, ze sa doprowadzone kable. Kolega wzail 2 kabelki i zaroweczke, ktora po wlaczeniu ogrzewania tylniej szyby powinna sie zapalic czyli prad dochodzi u mnie niestety nie zaplalila sie. W jaki inny sposob moge sprawdfzic czy mam pogrzewane lusterka?? Bo jezeli nie sa to nie chcialbym wydawac wklady podgrzewane. Za pomoc z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Korzystajac z okazji podepne sie pod temat zeby forum nie zasmiecac. Dzisiaj wyciagnalem swoje wklady z audi i okazalo sie, ze mam wlozone plastiki czyli jakies atrapy. Zauwazylem, ze sa doprowadzone kable. Kolega wzail 2 kabelki i zaroweczke, ktora po wlaczeniu ogrzewania tylniej szyby powinna sie zapalic czyli prad dochodzi u mnie niestety nie zaplalila sie. W jaki inny sposob moge sprawdfzic czy mam pogrzewane lusterka?? Bo jezeli nie sa to nie chcialbym wydawac wklady podgrzewane. Za pomoc z gory dziekuje.

Jesli masz kabelki to napewno masz grzanie ( no dobra na 90 % ), kup wkłady lub maty grzewcze i zakładaj bedzie działac.

tutaj masz temat => http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=50017.0

polecam używac opcji szukaj :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...