Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wyświetlacz temperatury w zegarach- pytanko...


zaba84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taką sprawę i zarazem problem... :mysli:

Wiec tak.... Zakupilem na allegro wyświetlacz temperatury tylko ze sa na nim niby 2 okienka tzn dwie linie, chyba do wyświetlania, a na allegro widziałem wyświetlacze z jednym okienkiem. Ktoś wie o co tu chodzi???

Druga sprawa to znalazlem na forum post jak podlaczyć ten wyświetlacz ( http://www.a4-klub.pl/smf/oryginalny_termometr_w_liczniku-t8481.0.html ), troche zakumalem o co chodzi ale nie dokonca bo nie wyświetlają mi sie foty, więc jeżeli chodzi o podłączenie do czujnika to jak nie mam kostki to jest jakaś różnica przewodach przy nim?? I jak wygląda dokładnie czujnik temp zewnętrznej bo na allegro znalazlem coś takiego http://allegro.pl/item1176300044_czujnik_temperatury_zewnetrznej_golf_v_b5_a3_a4.html i takiego http://allegro.pl/item1188713447_czujnik_temperatury_audi_a4_a6_vw_seat_skoda_1_8_t.html i nie mam pojecia jaki powinien byc tam czujnik... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Jak masz klimatronik to wepnij się do niego. Jeśli chodzi o te linie to w tej pierwszej chyb ma być wyświetlana informacja o biegach i to dot. automatycznej skrzyni biegów (jeśli się mylę nich ktoś poprawi :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, klimatronika nie posiadam, mam zwykla klime manualna...... czyli normalne pokretla i 2 przyciski od klimy... ;)[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 12:35_________________________________________________i nikt nic nie wie....?? ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, klimatronika nie posiadam, mam zwykla klime manualna...... czyli normalne pokretla i 2 przyciski od klimy... ;)[br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 12:35_________________________________________________i nikt nic nie wie....?? ;(

jak nie masz klimy - to bedziesz musial kupic czujnik ktory idzie na przedni pas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam juz czujnik zaminnik ..wyglada jak kawalek czegos co sie lutuje do plytek :kox: tzn 2 druciki i na koncu cos zalane jest... tylko teraz mam problem bo w kostce sa niby 4 przewody i za choinke nie mam pojecia ktory do czego podpiac... :wallbash:[br]Dopisany: 31 Sierpień 2010, 19:03_________________________________________________ok podpiąłem wszystko..... tylko teraz tak: po włączeniu zapłonu wyświetlacz temp zaskakuje po jakiś 3sek. Po pierwszym przekreceniu zapłonu pokazał +11 i po chwili zmieniło się na -49 :shocked:... po drugim przekreceniu zapłonu pokazało sie +11 i pomału rosło co poł stopnia aż do +15 i staneło....

O co chodzi? Może czujnik coś nie halo, tzn ja mam czujnik zamiennik 2 druciki oblane czymś na końcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...