Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Czy to kolektor AWX? Czy podejdzie pod AFN?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam pytanko, czy może taki kolektor podejdzie pod AFN? Myśle o założeniu kolektora od AWX ale cholery dość drogie sa bo po jakieś 200 zł :wallbash:. A ten to raczej nie jest a AWX...? Czy może ma ktoś na zbyciu kolektorek z AWX :gwizdanie:??? Pozdrawiam.

PdmXr.jpg

Opublikowano

a ile jesteś w stanie zapłacić za kolektor?

Opublikowano
  • Autor

Tak jak patrzę to chłopaki płacą do 100 z przesyłką... I do takiej kwoty szukam.

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki spetsnaz :decayed: kolektor już zamówiony :> Jeszcze raz dzięki :good:

Opublikowano

Wielkie dzięki spetsnaz :decayed: kolektor już zamówiony :> Jeszcze raz dzięki :good:

U siebie też mam kolektor z AUY, więc nie powinieneś mieć żadnych problemów. Skąd bierzesz flanszę?

Opublikowano
  • Autor

Nad flanszą jeszcze nie myślałem ale znajomy jest tokarzem, więc z nim zagadam. Ale nie mam pewności czy da rade, jak coś to będę szukał na forum ;) Ostatecznie mój starszy mi coś takiego zrobi :decayed: A co masz może jakąś propozycję??

Opublikowano

Nad flanszą jeszcze nie myślałem ale znajomy jest tokarzem, więc z nim zagadam. Ale nie mam pewności czy da rade, jak coś to będę szukał na forum ;) Ostatecznie mój starszy mi coś takiego zrobi :decayed: A co masz może jakąś propozycję??

Propozycji nie mam, tylko małą radę. Zrób sobie frez we flanszy na oring/uszczelkę pomiędzy flanszę a kolektor.

Tak jak tu:

dirty_EGR.jpg

Opublikowano

czy po zmianie samego kolektora jest odczuwalna zmiana mocy??

Opublikowano

lepiej silnik się zbiera tak jak na lepszym paliwie

Opublikowano

czy po zmianie samego kolektora jest odczuwalna zmiana mocy??

generalnie kolektor AWX zapewnia lepsze napelnianie cylindrow ...

jak masz w planach jakis chiptuning,zmiane turbosprezarki to i kolektor AWX nie zaszkodzi ...

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie za rady :wink4: Kolektor przed chwilką odebrałem i będę w weekend rezać :naughty:

Opublikowano

Dzięki wielkie za rady :wink4: Kolektor przed chwilką odebrałem i będę w weekend rezać :naughty:

śruby nowe zapodaj i uszczelkę.

Opublikowano

Propozycji nie mam, tylko małą radę. Zrób sobie frez we flanszy na oring/uszczelkę pomiędzy flanszę a kolektor.

Tak jak tu:

dirty_EGR.jpg

dobry pomysł :good:

jest też inne rozwiązanie, możesz wyciąć uszczelkę na całą powierzchnię styku flanszy z kolektorem

np z takiego materiału: http://www.plastcar.com.pl/plastcar_oil.html

po montażu:

dscn0540a.jpg

Opublikowano

mozesz ... ale wtedy zrob podwojna uszczelke ... jedna moze byc za malo ... :wink4:

Opublikowano

mozesz ... ale wtedy zrob podwojna uszczelke ... jedna moze byc za malo ... :wink4:

przy seryjnym doładowaniu wystarcza pojedyncza :wink4:

ciekawe jak będzie przy 1,5 bara i więcej...

Opublikowano
  • Autor

Właśnie panowie ja w tej chwili mam 1,5 bara :tongue4: hehe co doradzacie w takim przypadku??? Dodam tylko że motorownia legitymuje się już mocą 160 KM :decayed:.

Opublikowano

przepraszam ale tak z nie orientacji zapytam a po co jakas flansza ?? bo ogolnie zaslaby juz mi sie zrobil standard AFN ;)

Opublikowano

flansza potrzebna żeby połączyć rure dolotową od intercoolera do kolektora. ja pomiedzy flansze a kolektor pacnąłem silikonem do uszczelniania kolektorow i jak narazie wczorajsze 200km przeżyło. jak chcesz to wieczorem moge podrzucic namiar na gościa z forum chyba passata ktory robił mi flansze....

Opublikowano

egr sie pozbyc i tez bedzie dobrze ;d jak zjade do polski to sie po przygladam ;D pozdrowionka panowie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.