Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Radio Concert III


prostacz

Rekomendowane odpowiedzi

Hejj super temat tylko nikt chyba nie próbował, sma chciałbym coś takiego zrobić, ale to chyba będzie związane ze zmianą klimy bo chorus III jest znacznie wiekszy i w autach których go montują klima znajduje sie nieco niżej. Pytanie czy wogole da sie cos takiego zamontowac, czy beda pasowaly uchwyty itp. Jak ktoś się orientuje prosze o info! Mowa tu oczywiscie o B6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..spokojnie da rade zamontować tylko potrzebny kosz pod 2 din i klimatronik 2 din lub przycięty 1 dinowy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego już wszystko wiem :th:[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 16:01_________________________________________________potrzebuj jednak jeszcze małej podpowiedzi przyszło radio jest kostka iso 2 ale nie działają tylne głośniki wzmacniacz i bufer jednej kostki właśnie od tego nie ma gdzie wsadzić w tej nowej iso2 co z tym zrobić ??[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 11:04_________________________________________________metodą prób i błędów doszedłem że tak jak napisałeś jest potrzebny adapter do montażu nawigacji RNS-E a mi przysłali zwykłą przejściówkę iso 2 i dlatego nie działa tak jak powinno, no nic człowiek uczy się na błędach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo przejsciówka ISO, którą masz to wersja uniwersalna, brakuje złącza fakra mqs -> mini iso. Z tego co pamiętam, to w Quadlocku (iso2) zlącze mqs jest koloru białego.

Pozostaje ci zakup samego złącza fakra mqs (wtyk, osłona, piny) oraz gniazdo mini iso (obudowa, piny) i kablologia.

lub

Zakup gotowego złącza plug & play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do tematu.

Też chcę założyć Concert III do B6. Obecnie mam kosz na małe radio - 1din.

Rozumiem że czeka mnie zakup kosza pod RNS'e sterowanie klimatronic na 2 din. Dzuma25 jak ogarniesz temat do końca to napisz co i jak podłączyć, co trzeba jeszcze dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...