Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Turbo swiszczy, normalne ?


r4fcio

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Sorki bo pewnie nie raz to juz bylo ale znalesc nie moge. Coprawda znalazlem na google w innych stronach/forach ale zdania sa podzielone ...

Czy to normalne ze turbo swiszczy ?? Slychac to na biegach a na jalowym tak bardzo bardzo cicho ... czy to juz sie turbo konczy czy jak ?? Dawniej nie slyszalem bo mialem ciagle szyby pozasuwane i klima itd, teraz 1 szyba mi padla i otwarta jest i slysze to swiszczenie ;/

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Sorki bo pewnie nie raz to juz bylo ale znalesc nie moge. Coprawda znalazlem na google w innych stronach/forach ale zdania sa podzielone ...

Czy to normalne ze turbo swiszczy ?? Slychac to na biegach a na jalowym tak bardzo bardzo cicho ... czy to juz sie turbo konczy czy jak ?? Dawniej nie slyszalem bo mialem ciagle szyby pozasuwane i klima itd, teraz 1 szyba mi padla i otwarta jest i slysze to swiszczenie ;/

pzdr

To normalne...jak nie masz kata to jeszcze bardziej jest to słyszalne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tubro powinno świszczeć

....ale nie zbyt głośno....bynajmniej nie jak kołujący MIG29 :mysli:. Oznaczałoby to, albo T się kończy albo, jedziesz po pasie startowym :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro przy zamkniętej szybie nie było słychać tzn że chyba nie jest takie głośne. [br]Dopisany: 21 Sierpień 2010, 11:59_________________________________________________r4fcio a nie mieszkasz koło lotniska jak już ArkadiuS wspomniał??? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbo powinno świszczeć także luuz. To normalne.

Moja po wycięciu kata pogwizdywała :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki pany ;p ... do lotniska mam daleko ;d ok 65km do rzeszowa haha a do innych jeszcze dalej ;p ... to ok bo juz myslalem ze cos nie tak bo znajomy mnie nastraszyl ze swiszczec powinno tylko na zimnym a na cieplym powinna byc cisza ;d :)

temat do zamkneicia :)

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja.

Tak od siebie to nie ma nic piękniejszego jak gwizd turbiny w czasie jady. Niekiedy to sprawia mi większą przyjemność niż nie jedna piosenka w radiu. Moze dlatego go tak mało używam. Hehe. A jak wywaliłem kata to dopiero sie rozgwizdało. I na jałowym tez. Dosłownie aż słychać każdy obrót wirnika. To pewnie z radości ze w końcu może swobodnie pracować.

Pozdro

ZC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja.

Tak od siebie to nie ma nic piękniejszego jak gwizd turbiny w czasie jady. Niekiedy to sprawia mi większą przyjemność niż nie jedna piosenka w radiu. Moze dlatego go tak mało używam. Hehe. A jak wywaliłem kata to dopiero sie rozgwizdało. I na jałowym tez. Dosłownie aż słychać każdy obrót wirnika. To pewnie z radości ze w końcu może swobodnie pracować.

Pozdro

ZC

A ja niestety mam kata i nie slysze turbawki prawie wcale. Nie ma problemu w pl na przeglądach gdy autko jest bez kata?

Mam na mysli testy spalin. Ciekawe jak w angli ta sprawa wyglada....

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ja.

Tak od siebie to nie ma nic piękniejszego jak gwizd turbiny w czasie jady. Niekiedy to sprawia mi większą przyjemność niż nie jedna piosenka w radiu. Moze dlatego go tak mało używam. Hehe. A jak wywaliłem kata to dopiero sie rozgwizdało. I na jałowym tez. Dosłownie aż słychać każdy obrót wirnika. To pewnie z radości ze w końcu może swobodnie pracować.

Pozdro

ZC

A ja niestety mam kata i nie slysze turbawki prawie wcale. Nie ma problemu w pl na przeglądach gdy autko jest bez kata?

Mam na mysli testy spalin. Ciekawe jak w angli ta sprawa wyglada....

pozdr

No co Ty to PL, tu nikt nie robi testów spalin. Poza tym normy dla TDI są bardzo wysokie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W angli na kazdym przegladzie robia. Zastanawiam sie czy by przeszedl bez kata... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem różne turbiny .. jedne świszczały inne gwizdały :decayed:

Jak dobrze ładuje i nie puszcza oleju to znajdź sobie inny problem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu w pl na przeglądach gdy autko jest bez kata?

oj beda beda.. :kox: :kox: :kox: moze za 20 lat jak cos w tym kraju sie zmieni :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W angli na kazdym przegladzie robia. Zastanawiam sie czy by przeszedl bez kata... :kox:

a co robią na MOT ? Tylko pomiar zadymienia w ppm'ach, także brak kata nie robi tu wielkiej różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...