Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co my tunerzy wiemy o tuningu 2.5TDI V6 ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BieniekCo tam ... MTM niech sie chowa...dzwon do chlopakow by Ci 20KM dolozyli jeszcze :polew:

Tak pozatym malo ktora 2.5TDI V6 trzyma serie :cool1: wiec te przyrosty podane przez Flyera to i tak optymistne

I tak wpadne.Umowimy sie na regulacje :)

Opublikowano

BieniekCo tam ... MTM niech sie chowa...dzwon do chlopakow by Ci 20KM dolozyli jeszcze :polew:

Tak pozatym malo ktora 2.5TDI V6 trzyma serie :cool1: wiec te przyrosty podane przez Flyera to i tak optymistne

Ja podalem maksymalne realne wartosci :cool1:

Opublikowano

2.5 150PS w A6 [FMIC] to max 190PS

:) :) :) :) :) :)

Opublikowano

422Nm.... to jak w 1.9 :kox:

:decayed:

zdjecie907.jpg

Opublikowano

Raczej nie samym softem :cool1:

Opublikowano

422Nm.... to jak w 1.9 :kox:

:decayed:

zdjecie907.jpg

to Twoje ? :tongue4:

Raczej nie samym softem :cool1:

napewno nie :decayed:

Opublikowano

Coś mi się wydaje że na ładnej oprawie graficznej ich stronki zalety tej firmy się kończą.

Opublikowano

Raczej nie samym softem :cool1:

no nie :kox:

Opublikowano

Raczej nie samym softem :cool1:

no nie :kox:

soft nadkole od S i brak kata, a i zaslepiony egr :decayed:
Opublikowano

egr nie tknięty :decayed:

Opublikowano

Poprawiamy po tej firmie trochę aut. Ostatnim hitem był golf 3 90ps zrobiony rzekomo na 122 według ichniejszego wykresu a u nas na hamowni wyszło 98Ps po modzie. Są thebesciaki. :> :> :> :> :> :> :>

Opublikowano
  • Autor

Patrox to zdrowa seria tyle potrafi :polew:

Jak widze jest nowy trend w dziedzinie chiptuningu...

Poniewaz namnozylo sie tego jak grzybow po deszczu trzeba jakos zwabic klienta.

Wystarczy ladna i profesjonalna strona oraz przyrosty 20% wyzsze niz w kazdym innym normalnym zakladzie.

Zawsze mozna powolac sie na formulke ze "widac ten motor jest slaby i dlatego tak nie wychodzi"

Od dzis robie seryjne AFN na 160KM a ASZ na 200KM...a co mi tam !

Opublikowano

a AWX na ile mi zrobisz? :kox: peknie 210? :tongue4:

Opublikowano

a AWX na ile mi zrobisz? :kox: peknie 210? :tongue4:

nie,bo masz chu...PD :tongue4:
Opublikowano

We wrześniu bedą mieli Maha 4x4 to dopiero zobacza swoje błędy:) Ale póki co softy nie sa najlepszej jakości z ich strony.[br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 15:05_________________________________________________We wrześniu bedą mieli Maha 4x4 to dopiero zobacza swoje błędy:) Ale póki co softy nie sa najlepszej jakości z ich strony.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.