Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plazma PANASONIC TH-42PV7 - zakup kontrolowany ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o ekrany to Samsung i Sony to to samo i wydaje mi sie, ze trzymaja niezla jakosc. No chyba, ze twierdzisz ze Sony to shit :)

Czy dla ciebie bycie największym producentem EKRANÓW, jednoznaczne z produkowaniem najlepszych jakościowo Plazm i LCD ???

Jak tak to gratuluję wiedzy.

Nie, absolutnie tak nie twierdze. Jedynie przytaczam fakt, ze te dwie firmy polaczyly sily. A dla mnie Sony od wielu lat jest liderem jesli chodzi o jakosc. Dlatego wrzucanie Samsunga do jednego worka z tanimi markami jest dla mnie niedorzeczne. Szczegolnie kiedy opinia taka plynie z ust osoby, ktora "siedzi w branzy" od 15 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ekran to 1/2 sukcesu. Cała reszta to elektronika sterująca. Z tego samego ekranu mozna zrobić bardzo dobrą plazmę (i LCD), jak i przecietną.

Zgadzam sie w 100%.

Co do porównań w MM - darujcie sobie. Gdybyście widzieli, w jaki sposób jest tam rozprowadzany sygnał, to byście zrozumieli, że takie porównania nie maja najmniejszego sensu. Aby cos rzetelnie porównywac trzeba dysponować sygnałem o takiej samej jakości. Poza tym, najczęściej jest tam puszczany bardzo jasny materiał testowy, który lepiej wypada w tak jasnych pomieszczeniach na LCD dysponujących wiekszą jasnościa maksymalną, niz na plazmach. Spróbujcie odtworzyć to samo w domu wieczorem, to sie załamiecie. Albo obejrzeć mecz na HD.

Rowniez sie zgadzam w 100% :)

Jeszcze raz powtórzę - najlepszą plazmę (poza bardzo drogim Pioneerem)

Z tym sie rowniez zgadzam.

Ale wasze pieniadze, wasz wybór. Dla mnie możecie sobie kupić nawet LG i wpatrywać się w przeskakujący obraz, pikselozę, zielono ziemiste kolory skory.

Ale z tym to za cholere , przyjedz do mnie to ci pokaze jak moj LG wysiwetla obraz Z KAZDEGO ZRODLA!!!!! i kazdej jakosci!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw to LG przy Panasonicu i porównaj. Znam ten panel jak własną kieszeń (czy może powinienem powiedziec - jak zły szeląg).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu a ja zadecydowałem się na zakup Panasonica TH-37PV70 :thumbup: za 3200zl :decayed: z przesyłką, po tym jak poczytałem fouym HDTV. Tylko nie wiem, czy nie poczekać jeszcze z miesiąc. Czy stanieją w internetowych sklepach? Cholera wie.

Samsung to robi świetne LCD ale czy robi świetne Plazmy, w to akurat nie wierze i Samsunga bym nie kupił. Od LG staram się trzymać z daleka, chodź z pewnościa mają udane produkty :thumbdown: Sony hmmm - mam ich wieże dość drogą, po 5 latach wysiada elektronika. Rodzice mają Panasonica wieże od 10 lat i nic jej nie wysiadło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powyzej 32 to juz sa plazmy.

nie koniecznie ale powyżej 32 cali przy LCD cena idzie w góre logarytmicznie :tongue4:

[br]Dopisany: 31 Sierpień 2007, 14:18 _________________________________________________A zadam jeszcze pytanie ... Czemu niekt nie wspomina o Philipsie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kiedys byla dyskusja na ten temat. i ja go polecalem ale jakos reszta nie podzielal mojego zdania. :disgust

o przepraszam :evil: ja philipsa traktuję na równo z sony za jakość i wdrażanie nowych technologi :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...