Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] jaka nawi kupić


Rekomendowane odpowiedzi

No fakt ale kolega zapytał

witam chciałbym zebyście mi doradzili jaka nawi kupic do 1000zł
wiec dostał odpowiedź. Z innej mańki, kup sobie zwykłą navi tomtom lub Garmin, nie bedziesz miał problemu, auto sprzedasz zostanie ci navi, jedziesz innym autem teź masz navi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie pzesadzajmy monataz az nie taki drogi kupi uzywke sx za 800 zesra i za 300 mu założa :) spokojnie lekko i przyjemnie :th:

Daj namiar gdzie kupisz za 800 zl w dobrym stanie DX z wszystkim dzialajacym i na tych mecherow co za 300zl ci zaloza :) Bardzo jestem tego ciekaw.

Montaz DX z wszystkimi pierdolami kosztuje srednio kolo 700zl , a za dobra DX i jeszcze z j.polskim to musisz wylozyc ok.1100 zl :)

Wiec nie wiem skad takie liczby u ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ja bym proponowal jakiegos palmtopa zawsze to wiecej niz zwykla montaz to wtyk do zapalniczki i przyssawka do szyby.a mapy jak cos to za free sa na necie i jak by sie nie podobala to mozna zmienic.polecam cos z mio lub siemens[br]Dopisany: 30 Sierpień 2007, 16:18 _________________________________________________ tu jest pare dla przykladu[br]Dopisany: 30 Sierpień 2007, 16:21 _________________________________________________cos link nie trybi ale tak czy siak mioA701 GPS navi telefon kamera bluetooth :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...