Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłbym takie lampy z homologacją,tylko kolega ostrzegł mnie iż komputer może pokazywać w b6 przepalone żarówki np stopu. Szanowni forumowicze jakie są wasze doświadczwnia z tymi lampami? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalnie jest 21W i moze we wczesniejszch modelach jeszcze tak bylo.

ja odebralem 2komplety takich lamp i juz nie wiem jaka byla wartosc ale napewno mniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KolegoTrzeniu!!!!!!!!Poto jest to forum żeby sobie popier....!!!

Hmmmm... wydaje mi się, że "popier..." to można na Hyde Parku albo Spocikach ale nie na technicznym :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KolegoTrzeniu!!!!!!!!Poto jest to forum żeby sobie popier....!!!

Burdel jest po to.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie widział ktoś ostatnio gdzieś na aukcjach te lampy?

oprócz e-bay ameryka

ktoś ostatnio zamawiał?

moje siedzą na cle ;([br]Dopisany: 07 Lipiec 2008, 09:07 _________________________________________________odebrane - całe i zdrowe - łącznie z przesyłką wyszło 575 zł

Lampki założone - najciekawsze że mają znak E11 ze strzałką prawa lampa w prawą stronę lewa w lewą stronę tak więc prawa lampa jest w Polsce legalna lewa już nie :polew:

Lampki oceniam na 8,5/10 - już piszę dlaczego . 0,5 pkt poszło za spasowanie jest bardzo dobrze ale nie jest super - bardzo ale to bardzo delikatnie wystają poza obrys karoserii. 1.0 pkt poszedł za złączkę i to niestety mam problem. W ORI złączka jest na plastiku obudowa , natomiast w LED jest ona na kablu przez co po połączeniu wtyczki kable plus dwie wtyczki nie mieszczą się pod lampą i musiałem wyciągnąć gumę uszczelniającą kabel :kwasny:.

1a.JPG

NA zdjęciu widać że woda tam leci (brud) wiec zabezpieczyć i tak będzie trzeba - najprościej wydłużyć kable od lampy tak aby wtyczki wpuścić do dziury i móc założyć znowu uszczelkę.

Jestem natomiast mile zaskoczony świeceniem diod myślałem ze będą słabiej świecić a tu ładnie dają - zdjęcia nie oddadzą efektu

2a.JPG

3a.JPG

Pozdrawiam

milo222

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wielu z nas szukam takich lampek, lecz obawiam sie przesyłki za stanów czy z hog kongu. Jak możesz to wyslij jakis link do aukcji, skąd je kupiłeś, ewentualnie gdzie, no i czy nie było jakiś uszkodzeń podczas transporu. Dzieki z góry. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wielu z nas szukam takich lampek, lecz obawiam sie przesyłki za stanów czy z hog kongu. Jak możesz to wyslij jakis link do aukcji, skąd je kupiłeś, ewentualnie gdzie, no i czy nie było jakiś uszkodzeń podczas transporu. Dzieki z góry. pozdrawiam

na 8 stronie miałeś podane....

[quote name=Leoneq

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/AUDI-A4-S4-B6-EURO-RED-LED-TAILLIGHTS-TAIL-LIGHTS-02-05_W0QQcmdZViewItemQQcategoryZ33716QQihZ007QQitemZ170230158527QQrdZ1QQsspagenameZWDVW#ebayphotohosting

to te ? ktoś będzie zamawiał wink ?

Odpowiedz kolegi Milo222:

si senior - lampki są w drodze zobaczymy co wyjdzie z paczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe sprostowanie - lapnki zostały zakupione na tej aukcji ale nie przez ze mnie ale pośrednika który mi te lampy kupił i potem wysłał do Polski - ja tylko wpłaciłem mu kase na konto w Polsce i niczym się nia martwiłem . Adres "firmy" ( zajmują sie kupnem i przesyłką do Polski) mogę dać na prv. Przesyłka ładnie była zapakowana i wypchana dodatkowo zabezpieczeniami dhl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...