Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory


malik

Rekomendowane odpowiedzi

Rezaj Ba$ior rezaj. Zrób koniecznie fotostory bo z tego co widziałem nie jest łatwo. Dużo klejenia i szpachlówki będzie :kwasny:

I to jest wyznacznik praedziwego rezacza...a nie rozwiązania plug&play :gwizdanie: :kox::tongue4:

O byłbym zapomniał, powinienem uwzględnić jeszcze trytytki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezaj Ba$ior rezaj. Zrób koniecznie fotostory bo z tego co widziałem nie jest łatwo. Dużo klejenia i szpachlówki będzie :kwasny:

Szpachla ?? Jaka szpachla...da sie ze 4 kylo sylikonu i bedzie gites :tongue4:

Termin rozpoczecia prac to poczatek lipca - data ukonczenia projektu...jeszcze nie jest znana :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos w tym stylu:

http://www.adsys.com.pl/opaski/opaski_FX.php

ale ja ostatnio zachorowałem na kolorowe :th: :polew:

Rozumiem dziekuje za wyjasnienie.

Narazie nic nie moge wiecej napisac pozatym, ze mam juz komplet sprawnych lamp i jestem psychicznie przygotowany do rezania. Wszystkie niezbedne akcesoria (miejsce pracy, narzedia, rezytory, silikon itp) jada z Niemcow (oprocz garazu :tongue4:) i beda z lipcu na miejscu w Polsce (Mragowo). Przy modzie bedzie pomagal wieloletni pracownik AUDI (Nemcy) oraz absolwent politechniki Nemeckiej (Polak) :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli ktoś zastanawia się czy wmontować sobie takie ładne lampki: http://www.allegro.pl/item374720216_lampy_tylne_diodowe_led_audi_a4_00_04_limusin.html

to tutaj na filmiku widać jak one się prezentują:

http://www.youtube.com/watch?v=s9W_kTwKoKU&feature=related

pozdrawiam

PS. przepraszam za dodatkowy wątek wczoraj, ale znalazłem tylko temat do AVANTA :P obiecuje poprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja chcę takie lampki zamówić, jednak nie mam przekonania do wysyłki z niemiec lub jeszcze lepiej hong-kongu. Często docierają uszkodzone, poobijane itd. Gdyby były dostępne w polsce to bym zaraz zamawiał. Dlatego to mnie powstrzymuje.

PS. mnie osobiście bardziej podobaja się z czarną obwódką, mam czarnego sedana, bardziej pasują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hong Kongu tez nie polecam ale z Niemiec nie widze problemu.

zwlaszcza ze najwieksze zagrozenie i tak jest w Pl.

sam kiedys na poczcie pracowalem wiec wiem jak to jest.

krotsza droga wcale nie oznacza mniejszego zagrozenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale 2 przypadki chyba pękniętych były

byly, byly.

ja jestem jednym z tych dwoch przypadkow :) i wlasnie dlatego nie polecam.

oczywiscie ten sklep z Hong Kongu to nie sa jacys oszusci i nowe lampy przyslali.

chodzi poprostu o to ze od zlozenia reklamacji musialem czekac ponad 2 miesiace na nowy komplet!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jutro sprawdzę czy jestem wstanie załatwić takie lampki :)

Myśle ze napewno dasz rade załatwić :evil: :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby co ja sie na takie pisze. Wyglądają kox, szukałem takich na allegro, ale takich pieknych to nie ma. Także jakby co to jestem za. Nie wiem, skąd miałbyś takie dojście, ale dobrze wiedzieć, że jest inna możliwość niż zyć w niepewności, co dostane. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie było z lampami od Avanta :) i się udało tylko nie ma chętnych do zakupu :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 11:24 _________________________________________________kolega już sprawdza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waskipl lampy do sedana sa wiele ladniejsze, wiec i chetnych bedzie wiecej.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...