Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory


malik

Rekomendowane odpowiedzi

kolego powiedz mi czy po zamontowaniu tych lamp komputer nie pokazywał ci że masz spaloną żarówkę? czy nie migały ci diody? ja załozyłem tez ledy i niestety te diody co miały świećić jako postojowe to mrugały i świecił cały czas stop? jaka moze być tego przyczyna? aa i miałem zamontowany już rezystor napiecia na kablu prądowym. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego powiedz mi czy po zamontowaniu tych lamp komputer nie pokazywał ci że masz spaloną żarówkę? czy nie migały ci diody? ja załozyłem tez ledy i niestety te diody co miały świećić jako postojowe to mrugały i świecił cały czas stop? jaka moze być tego przyczyna? aa i miałem zamontowany już rezystor napiecia na kablu prądowym. pozdro

nic nie pokazuje..zżadnych spalonych żarówek..i nic nie miga..wszystko chodzi bezproblemowo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, Adam, przecież Ty masz podobno odłączonego FISa. No to chyba oczywiste, że nie pokazuje spalonych żarówek :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja załozyłem tez ledy i niestety te diody co miały świećić jako postojowe to mrugały i świecił cały czas stop? jaka moze być tego przyczyna? aa i miałem zamontowany już rezystor napiecia na kablu prądowym. pozdro

to wygląda jakbyś miał pozamieniane kable :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, Adam, przecież Ty masz podobno odłączonego FISa. No to chyba oczywiste, że nie pokazuje spalonych żarówek :polew:

wlasnie czy mozecie Adasiu cos dla mnie zrobic i podlaczyc jedna swoja lape do kogos z sedana b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, na następnym spocie możemy zrobic szybką podmiankę do Lukasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu już zakupił lampki..będzie spoko chodziło bezproblemu..już od dawna mam fisa i żadnych błędów prócz braku płynu do spryskiwacz się nie pokazują..a no i jeszcze nie działają xenony w halogenach po zamontowaniu fisa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z miesiąc..kurna sprzedają coś czego nie mają na stanie..dlatego tak się przedłużyło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledy są super ale czy będą pasowac do srebnego sedana to bym sie poważnie zastanowił.

Ponieważ czarne ramki wokół lampy raczej do

srebnego koloru nie będą pasować ;/

( Fotka niżej o co mi chodzi )

1.jpg

Lub ręcznie przekopiować do przeglądarki

pruszcz.cba.pl/11.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja fotki nie widzę ?? :mysli:

nie tylko Ty Łukasz... ja również jej nie widzę...

a tak wogóle to może mod zrobiłby tu porządek bo jest mnóstwo OT :thumbdown: łącznie z tym postem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leoneq troche moze sie to rzucac w oczy ale i tak powinno to ladnie wygladac, pozatym jesli bys mial z przodu bixenony (i np ciemne szybki) to bedzie sie to ladnie zgrywac - takie jest moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz. nie nacieszylem sie lampami.

wialsnie przyszly i wlasnie przed chwila wyslalem maila z reklamacja.

lekko potluczone!!!! ciekawe co teraz?

moze przysla drugie.... moze!!!!

ewentualnie jakby nie kazali mi odsylac tych to czy mozna gdzies dostac takie szklo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz. nie nacieszylem sie lampami.

wialsnie przyszly i wlasnie przed chwila wyslalem maila z reklamacja.

lekko potluczone!!!! ciekawe co teraz?

moze przysla drugie.... moze!!!!

ewentualnie jakby nie kazali mi odsylac tych to czy mozna gdzies dostac takie szklo?

Witam

wlasnie mialem dokladnie taki sam problem zamowilem tylne lampki i przyszly mi stluczone paczka do du.. zapakowana itd obiecali przyslac nowe w tamtym tyg a w tym napisali ze sie pwyprzxedaly i musze poczekac na dostawe i sam juz niewiem jak to wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zróbcie jakieś fotki pokażcie mi jak ta paczka wyglądała i jak były zapoakowane w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...