Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory


malik

Rekomendowane odpowiedzi

no to się opłaca , ja nie widziałem takiej opcji a kupowałem przez stronę producenta , transport mnie kosztował 35$

w takim razie czekamy i zobaczymy jakie są różnice w czasach dostawy :wink4:też daj znać jak dojdą :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonili z UC że lampy są do odebrania :naughty:

nie zapomnij o rezystorkach bo będzie ci wywalało błąd żarówki przy każdym wciśnięciu pedału hamulca :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonili z UC że lampy są do odebrania :naughty:

nie zapomnij o rezystorkach bo będzie ci wywalało błąd żarówki przy każdym wciśnięciu pedału hamulca :cool1: :gwizdanie:

ano właśnie , a mógłbyś zarzucić jakieś info na temat tych rezystorków? byłbym wdzięczny :hi: :hi: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi nic nie wyskakuje :mysli:

masz FISa ? jak przepalają się jakieś żarówki to wywala ci błędy ?[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 15:03 _________________________________________________Trzeniu za jakis czas podeslę linka do rezystorków :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o wyświetlacz czy manetkę z kompem ? ;( :decayed: kompa pełnego nie mam może dlatego mi nic nie pisze :mysli:

dokładnie tak jest, nie wywala ci błędów bo nie masz pelnego FISa[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 15:26 _________________________________________________http://www.sklep.dacpol.com.pl/?page=Products&cid=123&from=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi o wyświetlacz czy manetkę z kompem ? ;( :decayed: kompa pełnego nie mam może dlatego mi nic nie pisze :mysli:

dokładnie tak jest, nie wywala ci błędów bo nie masz pelnego FISa[br]Dopisany: 24 Lipiec 2008, 15:26 _________________________________________________http://www.sklep.dacpol.com.pl/?page=Products&cid=123&from=

a to dzięki bo manetka już leży w bagażniku :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...