Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Panel klimatronika w B5


eMPe76

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie na tym problem polega, że nie załącza klimy :wink4:

u mnie też był po liftowy słabiej grzał , nie załączył klimy [br]Dopisany: 25 Luty 2011, 09:26_________________________________________________

Panowie a nie orientujecie się czy jak założę panel klimatronika o numerze 8LO 820 043 B a oryginalnie w mojej Niuni jest zainstalowany 8D0 820 043 H to czy będzie wszystko chadzało po staremu czy wynikną z tego jakieś małe komplikacje tzn. może nie chodzić klima albo dziać się coś innego??

będą komplikacje, bo panel 8LO 820 043 B jest z polifta...

U mnie na takim panelu nie podświetla się górna część lewej cyfry tzn. jest pół jedynki i pół dwójki. Czy to też podświetlenie czy może coś ciekawszego ?

diody Ci się przepaliły, albo powstały zimne luty. Podjedź do jakiegoś elektryka niech Ci to sprawdzi.

reanimowałem kilka climatroników i przeważnie na płycie za wyświetlaczem poprawiałem luty przy taśmie zawsze pomagało

Dokładnie wystarczy poprawić te luty przy taśmie, mi np. też nie pokazywało dwóch kresek i mimo poprawienia lutów nie pomogło to znalazłem stary uszkodzony panel klimatronika i podmieniłem tylko ekraniki śmiga aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli panel 8LO 820 043 B jest z polifta to dlaczego jest na nim rok produkcj '96?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli panel 8LO 820 043 B jest z polifta to dlaczego jest na nim rok produkcj '96?

jakie ma guziki ten panel? Wklęsłe czy wypukłe?

to jest panel z polifta

dsc00622jb.jpg

przedlift ma + i - taki jakby wklęsłe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypukłe. Mozesz wrzucic zdjecie panelu z przedlifta? Wlasnie zajazylem dlaczego nie moge wlaczyc u mnie klimy.Ktos przede mna zmienil panel na poliftowy i klops.[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 19:32_________________________________________________Czy to jest przedlift ?

fce47141f543ce27m.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem kilka z wkleslymi przyciskami ale tylko jeden z literka H. W serwisie sprawdzalem i musi byc ta literka na koncu ale niestety nie chcieli podac calego numeru

http://motoallegro.pl/panel-klima-tronika-audi-a6-94-97-i1471600229.html

Chcialbym prosic uzytkownikow aut z mojego rocznika o podanie numeru panelu abym nie popelnil gafy i nie zostal z panelem w nocniku [br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 18:38_________________________________________________Znalazlem.Powinien byc : 8D0 820 043 H .Ciezka sprawa zeby dostac taki sterownik.Slyszalem,ze mozna przekodowac :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...