Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADP] A4 1.6 1995 jedynka wchodzi z oporem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc sluchajcie koledzy przy odpalonym silniku jedynka wchodzi z malym oporem i tylko jedynka ale gdy silnik jest wyłączony jedynka wchodzi elegancko co to moze byc co jest tego przyczyną :mysli:

Opublikowano

Przyczyna moze byc za gesty olej w skrzyni biegow.

Opublikowano

bardziej prawdopodobne jest ze synchronizator sie .....

"ale to juz bylo, wiec prosze szukac czesciej" prosze urzywac next time opcji szukaj!

Opublikowano

mozliwe ze to gęstosc oleju odpowiada za to,bo u mnie jak jest ciepło na dworze to jedynka wchodzi elegancko,a jak troszke chłodniej to są opory

Opublikowano

co rozumiesz przez ciężko..... musisz wysprzęglać 2 razy, coś zgrzyta przy wchodzeniu czy po prostu więcej siły musisz przyłożyć do drążka :) sprawdź czy skrzynia się nie poci bo może faktycznie to tylko oliwa.... lub jej ciut za niski stan,

tylko jeśli będziesz wymieniał żeby cie nic nie pokusiło na dodawanie jakichś ulepszaczy... ani ceramizerów... to nic nie daje :/

wiem po sobie,

Opublikowano

u mnie trzeba włozyc ciut siły z wbiciem jedynki to samo dotyczy tez wztecznego,skrzynia sucha a oliwy jest sporo :confused4:ale jak mowie to zdaza sie tylko przy zimnym silniku lub zimnej tem.powietrza.

Opublikowano

u mnie trzeba włozyc ciut siły z wbiciem jedynki to samo dotyczy tez wztecznego,skrzynia sucha a oliwy jest sporo :confused4:ale jak mowie to zdaza sie tylko przy zimnym silniku lub zimnej tem.powietrza.

pamietam jeszcze w fieście to na zimnym silniku samochod (-25 o C na dworzu) to samochód na luzie troche ciągnął :P po prostu oliwa taka gęsta, jeśli nic nie zgrzeta no to pojechałbym do gości co sie zajmują strikte skrzyniami na wymiane oleju i taki mini przeglądzik..... sćiągną ci oliwe i opilki jak będą jakoś tam sie coś magnesem robi.... nie wiem, zdjagnozują czy sie dzieje coś mega strasznego zaleją nowy smar i poślą do domu.... :P

i tak zrób... chociaż może być że jesteś przewrażliwiony :P mój automat czasami też szarpie z 2 na 3 czy 1 na 2 nie wiem ale to tylko jak mu sie tak niemrawo gazu daje a że mechanika nie jest za mądra to pewnie nie wie czy zmienić ten bieg czy nie, olewam to bo skrzynia po remoncie i mechanicy nic nie widzą

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.