Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim, ma ktoś moze mafia 2 demo ? bo za kilka dni premiera a nie moge sie juz doczekac i bym demko sobie pyknal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy ma być dokładnie premiera bo już myślałem że się nie doczekam drugiej części :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnij temat i mi wyslij :naughty:

Muszę pogadać z kumplem i jak coś wykminimy razem to nie ma sprawy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko powiedz wczesniej zebym sciagnal bo caly czas na cracka czekam :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko powiedz wczesniej zebym sciagnal bo caly czas na cracka czekam :disgust:

Jak coś będzie na rzeczy to dam Ci znać :wink4: ale niestety dzisiejsze gry ciężej ruszyć niż stare :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram właśnie w demo, gra jest mega ostro wypsaiona ! Nie moglem sie doczekac po 1czesci.

Musze u kobiety zainstalowac bo mam przyslabego kompa troche ale idzie na minimalnych.

Pelna wersje juz mozna sciagnac na pc? bo widzialem ze premiera 27 sierpnia dopiero?[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 00:00_________________________________________________Nic nie mówię o muzie w radiu samochodowym co klimat ale sie jaram :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak guregoru, ale ogolnie bylem przekonany ze 2 zjebia bo teraz te gry to robia takie nudne w ogole tylko grafika sie liczy i nic poza tym, a gry takie jak mafia 1 wlasnie cos wnosza gleboka fabula itp to bylo cos. podejrzewam ze mafia 2 nie bedzie az tak dobra jak 1, ale nie powiem bo jak na pierwszy rzut oka dwojka tez ma jakis klimat sadze ze nie bedzie to durna strzelaninka tylko beda w niej zawarte rozne stany emocjonalne jak w 1, bo momentami to az sie plakac chcialo :D podczas grania w 1. zreszta jak by nie bylo minelo 8 lat to dosc sporo.. wiec mysle ze nie spaprali tej gry. Mafia The City of Lost Heaven i tak bedzie moja gra zycia. Zaraz ja odpale.. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 już jakis czas jest demo dostepne.

Gra całkiem przyjemna, ale żeby na kolana powalała to nie bardzo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mafie przeszedlem juz naprawde conajmniej 25razy. Gram w to ciagle i mi sie nie nudzi znam doskonale lepiej niz siebie :notworthy: Wiadomo nie ma tej przyjemnosci jak gralem pierwszy raz bo teraz wszystko sie wie co i jak ale mimo tego gra sie nie nudzi to jest cos wspaniałego i za kazdym razem na koncu gry chce mi sie plakac jak Thomas prawi morały życiowe... to jest piękne i mozna swietnie przeniesc cala fabule na zywo, to jest wlasnie gra z przekazem ogromnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak guregoru, ale ogolnie bylem przekonany ze 2 zjebia bo teraz te gry to robia takie nudne w ogole tylko grafika sie liczy i nic poza tym, a gry takie jak mafia 1 wlasnie cos wnosza gleboka fabula itp to bylo cos. podejrzewam ze mafia 2 nie bedzie az tak dobra jak 1, ale nie powiem bo jak na pierwszy rzut oka dwojka tez ma jakis klimat sadze ze nie bedzie to durna strzelaninka tylko beda w niej zawarte rozne stany emocjonalne jak w 1, bo momentami to az sie plakac chcialo :D podczas grania w 1. zreszta jak by nie bylo minelo 8 lat to dosc sporo.. wiec mysle ze nie spaprali tej gry. Mafia The City of Lost Heaven i tak bedzie moja gra zycia. Zaraz ja odpale.. :>

Najlepsza gra w jaką grałem w życiu :) Mam nadzieję że mieli wystarczająco dużo czasu żeby dwójka nie była gorsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka na pewno będzie gorsza. Może nie pod względem grafiki, na pewno nie bedzie taka jak jedynka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka na pewno będzie gorsza. Może nie pod względem grafiki, na pewno nie bedzie taka jak jedynka.

Oby nie była totalną porażką :no: wiadomo że nie będzie lepsza (bo z tym to raczej ciężko) ale niech trzymają zbliżony poziom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to coś łączy te dwie gry, dwojka jest bardzo urozmaicona a gram tylko w demo narazie. I ogolnie jest klimacik... jakis tam niezly nawet. [br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 00:41_________________________________________________Ale policja jeszcze bardziej upierdliwa niz w 1 :cool1:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 00:41_________________________________________________Denerwuje mnie w dwójce to że nie ma czegoś takiego jak w 1 odnośnie nauki otwierania samochodow - a jak sie chcialo dodatkowe to do Lucasa Bertone sie jechało , tu niestety mozesz otwierac wszystkie :confused4:

Do tego brak kierunkowskazow - niby pier**la ale sprawiala radość.

No i oczywiście wszystko się świeci - denerwujace to jest w starszych grach niema takiego efektu ze wszystko jest takie jasne świecące itp. Chociaż w 2 mafi rozbraja mnie jeden koles ktory wiecznie pije haha :kox: imprezuje itp. Dość śmieszna postać, hawajska koszula+ skóra to jest dopiero kompozycja :decayed: - jednak wolałem kulturalne garnitury jak w jedynce, poważnego Bosa etc. Za kilka dni bede mial pelna wersje to zobaczymy co tu jest ciekawego - styl walki mi sie podoba nawet. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat moim zdaniem bije na głowę jedyneczkę, gra się bardziej klimatycznie i wszystko jest ładniejsze, więcej smaczków :good:

Super sprawę zrobili z paleniem gumy, zaryzykuję stwierdzenie że jeszcze tak dobrze wykonanego burnouta nie było. Uwielbiam te obłoczki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu jak bys cos wiedzial o pelnej wersji czy cos to daj znac bo jestem bardzo zainteresowany :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...