Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Windows Vista i problem z przegladarka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z IE.

Wszystko dziala, znaczy sie komunikatory i takie tam ale nie moge otworzyc zadnej witryny.

Co jest tego rpzyczyna??

Opublikowano

Jaki masz typ łącza?? Masz firewall??

Opublikowano

A masz wpisane DNS'y? Tez tak kiedys mialem ale na XP.. :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

LAN i Norton (wiem kicha ale nie mialem czasu nic ciekawszego zainstalowac).

Dodam, ze na stacionarnym wszystko oki.

Zaraz bede inna przegladarke instalowal moze cos pomoze.

DNS-y, a co to i gdzie to?

Opublikowano

Hyhy.. pokaze Ci gdzie to jest w XP..

dnskm3.jpg

Opublikowano

ykk dobrze mówi. Wpisz DNSy (zazwyczaj takie same jak domyślna brama)

Opublikowano
  • Autor

Juz bangla na Mozilli :>

Opublikowano

działasz przez wifi ?

co rozumiesz przez "nie działa".

Nie działa w ogóle - czyli wtedy powinieneś mieć jakiś komunikat, który powie dlaczego Ci nie działa :D

Nie działa w sensie wolno ładuje ?

Pamiętaj o tym wifi, w tej idiotycznej viscie ostatnio wyłączałem u mamy jakieś "bździągstwo" w systemie, żeby net chodził ok...

(po kablu było ok).

Opublikowano

XP :thumbup:

VISTA :thumbdown:

hehs ten system musi poczekać na SERVICE PACK :polew:

Opublikowano

XP :thumbup:

VISTA :thumbdown:

hehs ten system musi poczekać na SERVICE PACK :polew:

właśnie się na niej męczę na lapku i jest tragedia. zrzera tyle grafy że szok!!!
Opublikowano

XP :thumbup:

VISTA :thumbdown:

hehs ten system musi poczekać na SERVICE PACK :polew:

właśnie się na niej męczę na lapku i jest tragedia. zrzera tyle grafy że szok!!!

A na pudełku jeszcze nie piszą , że system działa płynnie tylko w trakcie grania w pasjansa ?? :naughty:

Opublikowano

giery 5 letnie mi nie banglają :kwasny: a grafe mam 320 Mb i 1024 Ram

Opublikowano

giery 5 letnie mi nie banglają :kwasny: a grafe mam 320 Mb i 1024 Ram

:polew: Microsoft I'm Lovin It

Opublikowano
Microsoft I'm Lovin It
gugas tu trza płakać a nie śmiać się!!! ku.va ale mnie to wpienia!!
Opublikowano

hey :th:

Koledzy a może do netu Linux SuSe 10.2 :dance:

nie mam problemów z wirusami skanowaniem i tak dalej co trzeba robić w Micro$$szicie

porządny firewall i system nie muli.

WiFi na Lenovo IBM śmiga :thumbup:

I jestem hepy bo nie kupiłem nakleyki MS na spodnią obudowę lapka :D

Opublikowano
Microsoft I'm Lovin It
gugas tu trza płakać a nie śmiać się!!! ku.va ale mnie to wpienia!!

Iverson to odinstaluj Viste i zainstaluj XP ;)

Opublikowano

Musialbym chwilę popracować na tym systemie żeby się przyzwyczaić, a to proste pewnie nie jest!!??

Iverson to odinstaluj Viste i zainstaluj XP

właśnie to chyba jutro zrobię

Opublikowano

No wydaje mi sie ze ciezko bedzie Ci sie przyzwyczaic i zakapowac o co w tym wszystkim chodzi ;) no ale badz dobrej mysli ;D

Opublikowano

Hehs no Vista jest męcząca. Xp na dzień dzisiejszy to chyba najlepszy system "do wszystkiego".

Linux wiadomo :) ale trzeba mieć więcej czasu i nie wszystko da się skonfigurować :)

Opublikowano
  • Autor

działasz przez wifi ?

co rozumiesz przez "nie działa".

Nie działa w ogóle - czyli wtedy powinieneś mieć jakiś komunikat, który powie dlaczego Ci nie działa :D

Nie działa w sensie wolno ładuje ?

Pamiętaj o tym wifi, w tej idiotycznej viscie ostatnio wyłączałem u mamy jakieś "bździągstwo" w systemie, żeby net chodził ok...

(po kablu było ok).

Tak prze WiFi i net dziala normalnie bo wszystkie komunikatory jak GG, Tlen i Skyp dzialaja bez zarzutu.

Problem tkwi w samej przegladarce bo nie otwiera zadnej strony.

Wyskakuje, ze moze byc problem z polaczeniem itp. ale polaczenie jest.

Dopiero zainstalowanie nowej przegladarki pomoglo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.