Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

EKIPA GOLENIÓW

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema pany:):):)

no to kiedy oramy ten 15 południk???? trzeba martinez zrobic spota bo może cośik grubszego rozkminimy?????? ziom odemne ze wsi A6 lata i chetnie zwiekszył by grono maniaków czterech pierścieni??? :szukaj::zyzol::yeah:

Opublikowano

jak juz wcześniej pisałem jestem :) za fajnie zapraszamy w nasze szeregi:) przekabać koleżkę :evil:

Opublikowano
  • Autor

tez jestem za .trzeba cos zorganizowac bo nudno sie robi :)

Opublikowano

nudno to mało powiedziane!

Opublikowano

dobra dzisiaj o 20:00 na 15stym..... :naughty: kto reflektuje??

Opublikowano
  • Autor

moze jakos w wekend to moze jeszcze sie ktos dopisze

Opublikowano

no to jak kiedy, robimy spocisława? wy macie z Goleniowa też w miare dojazd do Stargardu może tam w pośrednim miejscu zrobimy jakiegoś spontana, każdy z nas ma w miare taki sam odcinek drogi do siebie zróbmy coś pomiedzy Goleniowem, Nowogardem i Stargardem:) jak zrobimy na 15tym to stargard nie dojedzie a chlopaki audiole też mają :) zróbmy cos pomiedzy a wtedy bedzie lepsza frekwencja:D a dużo nie trzeba wystarczy looknac na mapę i pieknie się składa krzyż :) dokładnie z tych trzech miejscowości w Maszewie:D co Wy Pany na to ????????????

Opublikowano

jedziemy do maszewixa :dance: jestem jak najbardziej za..... kiedy??

Opublikowano

sobota z rańca??? pasi wszystkim ??

Opublikowano

ja bym z miłą chęcią pojawił się ale już umówiłem się z tatą na wyjazd na ryby więc życzę udanego spota :)

Opublikowano

no to jak chlopaki nie mogą to wracamy do 15 poludnika :D

Opublikowano

to napiszcie w temacie spotów a nie :P

Opublikowano

Tyyyy trepie :D spadaj :D ten spot idzie pod ekipe Goleniów i tu sie ugadujemy :D i stargardowi nic do tego jak jedzie na jakieś smierdzące rybska :D

Opublikowano

trochę kultury qr** jeden z drugim.... :bicz2: martinez to gdzie i kiedy??

Opublikowano

Chłopaki wyzywajcie się dalej ;D spadłem z krzesła ;D

Opublikowano

hahaha wiesz jak sie z nim spotkam :) na gg albo na forum drapiemy sie:) i znizam sie do poziomu naszej panny :D

bert851 troche nas mało :/[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 09:15_________________________________________________może zróbmy liste :D

1. Martinez z Katharzis and Era :)

Opublikowano

hahaha wiesz jak sie z nim spotkam :) na gg albo na forum drapiemy sie:) i znizam sie do poziomu naszej panny :D

bert851 troche nas mało :/[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 09:15_________________________________________________może zróbmy liste :D

1. Martinez z Katharzis and Era :)

2. Dawidoff und Niunka A6 Allroad

Opublikowano

no to mamy dwa furacze jak na razie :D

Opublikowano

a kto jest tą tytułową panną ? :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.