Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFF] Gdzie przepleść kabel od plusa...


karamba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanko, montuje sobie właśnie tubę. Ładnie przeprowadziłem kable do radia no ale zatrzymałem się na etapie prowadzenia kabla plusa do akumulatora - nie mam pojęcia gdzie mogę go przepleść żeby dotarł pod maskę - aktualnie przeprowadziłem już pod listwą przy miejscu kierowcy i kabel leży przy pedałach i nie wiem co z nim dalej - wszystko jest tak cholernie szczelne ;) Czy możecie mi coś poradzić ? Gdzie Wy przeplataliście kable plusa pod maskę ? Zaznaczam że jestem początkującym :)

ps. nie jestem pewien czy w 100 % dobry prefix ;) no ale audi a4 :a4fan: rzecz jasna, rocznik 1995.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Panie karamba, wystarczy użyć opcji "szukaj" i po bólu.

Odkręć obudowę nad pedałami pod kierownicą, podnieś maskę i poprowadź przewód przez lewy górny róg (powinieneś zobaczyć prześwit). Jak już wyjdzie górą, dale sobie poradzisz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeleciałem pierwsze 10 stron w tym dziale i nie znalazłem a w szukajce nie miałem pomysłu na słowo kluczowe które mnie naprowadzi hehe :) Ok, próbowałem to zrobić ale miałem jakiś problem po odkręceniu 2 śrubek coś jeszcze twardo trzymało poza zaczepami nad pedałami no ale zaraz powalczę i napisze o efektach :) Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez użycia opcji szukaj -> słab o sie starasz, nie ma lekko http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,13578.0.html[br]Dopisany: 31 Sierpień 2007, 16:52 _________________________________________________A tak wedlug mnie to od d*py strony podchodzisz do tego.. zamiast zacząc od górny (od aku iprzepchac caly kabel to teraz bedziesz sie meczyl zeby wcisnąć od spodu ten przewód.. Zawsze lepiej jest wpychać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie sad ? Nie widze tam żadnego prześwitu ;/ Co do tego że od d*py strony to fakt, ale wpadłem na to dopiero jak już przeplotłem cały kabel i szkoda mi było go wyjmować wink

Najlepiej by było, żeby odpowiadając na posta od razu samo się zrobiło :polew: Potrzeba jeszcze trochę własnej inicjatywy. ;)

Ja przeciągnąłem przewód od tzw, "d*py strony", widziałem prześwit, a cała operacja z odkręceniem plastików trwała 5 minut. No i podzieliłem się tą informacją z Tobą. I tyle. :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...