Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Problem z diagnozowaniem Błędu Proszę o pomoc.Pilne


Piotrek Ateny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem :( z diagnozowaniem pszyczyny w mojej Audi .

Mam za niki mocy nieraz przy 2.2 tyś obrotów . podłączyliś my jądo Vaga i jest napisane "Błąd pomiaru pobieranego powietrza w kolektorze ssącym" coś takiego było napisane .Zapomniałem zapamiętać numer błedu .Mechanik mi mówił ze to może być przepływomierz lub turbo.Proszę o pomoc i z góry dziękuje :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeplywke możesz najpierw przeczyścić masz opisane jak to zrobić, a żeby coś dokładniej ci powiedzieć musiałbyś znać nr błędu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Dzieki pojade jeszcze raz do mechanika i ją podepnę pod komputer i zobaczę czy mi pokaże ten błąd jeszcze raz powinien pokazać to wam :hi:napiszę

Dzięki jeszcze raz :hi:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 16:23_________________________________________________Siemanko byłem u mechanika jeszcze raz podpiołem Vag i numer błedu to 00575 Ciśnienie w kolektorze ssącym

regulating limit exceeded proszę o zdiagnozowanie dzię ki z góry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nic nie widać żeby coś było nie tak [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 12:28_________________________________________________mechanik mówił mi że może być to przepływka albo ten zaworek co steruje kirownicą przy turbinie

ale ruszaliśmy tą kierownicąniby jest ok

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 12:30_________________________________________________Proszę o pomoc ;(z tym błę dem czy ktoś kolwiek miał taki błąd i jak ten problem rozwiązać dzięki za odpowiedz :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanik :wallbash:

jeżeli wężyki są sparciałe a tego nie zauważyłeś to będzie 00575

dziura w grubym czarnym wężu też powoduje 00575 (może jest gdzieś pęknięty przy opasce)

zrób logi auta i wrzuć na forum bo zaraz przemik wyrzuci ten śmietnik do kosza[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 12:44_________________________________________________

Proszę o pomoc ;( z tym błędem czy ktoś kolwiek miał taki błąd i jak ten problem rozwiązać dzięki za odpowiedz

wpisz w szukajkę 00575 i zasypie Cie wątkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

575 typowy błąd zaciętych kierownic turbiny,

dużo jeździsz w mieście poniżej 2000 obrotów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...