Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Problem z diagnozowaniem Błędu Proszę o pomoc.Pilne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich mam problem :( z diagnozowaniem pszyczyny w mojej Audi .

Mam za niki mocy nieraz przy 2.2 tyś obrotów . podłączyliś my jądo Vaga i jest napisane "Błąd pomiaru pobieranego powietrza w kolektorze ssącym" coś takiego było napisane .Zapomniałem zapamiętać numer błedu .Mechanik mi mówił ze to może być przepływomierz lub turbo.Proszę o pomoc i z góry dziękuje :hi:

Opublikowano

Przeplywke możesz najpierw przeczyścić masz opisane jak to zrobić, a żeby coś dokładniej ci powiedzieć musiałbyś znać nr błędu

Opublikowano

zanim zaczniesz cokolwiek robić podaj dokładnie jaki był błąd

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ok Dzieki pojade jeszcze raz do mechanika i ją podepnę pod komputer i zobaczę czy mi pokaże ten błąd jeszcze raz powinien pokazać to wam :hi:napiszę

Dzięki jeszcze raz :hi:[br]Dopisany: 30 Sierpień 2010, 16:23_________________________________________________Siemanko byłem u mechanika jeszcze raz podpiołem Vag i numer błedu to 00575 Ciśnienie w kolektorze ssącym

regulating limit exceeded proszę o zdiagnozowanie dzię ki z góry :hi:

Opublikowano

dobrze by było jakbyś zrobił logi

sprawdzałeś stan wężyków podciśnienia itd?

Opublikowano
  • Autor

tak nic nie widać żeby coś było nie tak [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 12:28_________________________________________________mechanik mówił mi że może być to przepływka albo ten zaworek co steruje kirownicą przy turbinie

ale ruszaliśmy tą kierownicąniby jest ok

[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 12:30_________________________________________________Proszę o pomoc ;(z tym błę dem czy ktoś kolwiek miał taki błąd i jak ten problem rozwiązać dzięki za odpowiedz :hi:

Opublikowano

mechanik :wallbash:

jeżeli wężyki są sparciałe a tego nie zauważyłeś to będzie 00575

dziura w grubym czarnym wężu też powoduje 00575 (może jest gdzieś pęknięty przy opasce)

zrób logi auta i wrzuć na forum bo zaraz przemik wyrzuci ten śmietnik do kosza[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 12:44_________________________________________________

Proszę o pomoc ;( z tym błędem czy ktoś kolwiek miał taki błąd i jak ten problem rozwiązać dzięki za odpowiedz

wpisz w szukajkę 00575 i zasypie Cie wątkami

Opublikowano

to to nie jest przeływka

no raczej :cool1: uściśnij dłoń mechanikowi

Opublikowano

575 typowy błąd zaciętych kierownic turbiny,

dużo jeździsz w mieście poniżej 2000 obrotów?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.