Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Problem z AXA


Rekomendowane odpowiedzi

w ogólnych warunkach umowy NIE jest napisane, że dzień kolejny po dniu wpłacenia musi być dniem pracy więc równie dobrze może być to niedziela jak w tym przypadku :) zaczynam walczyć z AXA i mam nadzieję, że pomimo nerwów uda się wygrać tą walkę. O dalszym przebiegu sprawy będę na bieżąco informował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenia nie musi opłacic w terminie przedłuzane jest automatycznie chyba że złozy wymówienie,

nie mieszaj kolego OC z AC bo to zueplnie inna bajka. wprowadzasz ludzi w blad bo w OWU wiekszosci AC jest zapis ze nawet jak sie pol dnia spoznisz z rata to nie biora odpowiedzialnosci itp itd.

bardzo mnie ciekawi jak to sie skonczy, obawiam sie tylko ze potwierdzenie ktore wydrukujesz z banku bedzie z data poniedzialkowa bo najczesciej tak jest w ebankach, niby skladasz dyspozycje, ale zlecenie jest przyjmowane w dzisn roboczy.

sprawdziles to? jak wyglada Twoje potwierdzenie przelewu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to waśnie jest z ubezpieczycielami direct bo przecież inaczej nie da się zapłacić jak tylko przelewem na ich konto, bo nie mają stacjonarnych biur do, których można byłoby się udać i opłacić.

Jednym słowem lepiej czasem ubezpieczyć u agenta w normalnej firmie (czyt. nie direct), wpłacić pieniądze agentowi i mieć ubezpieczenie od jasno podanego na polisie terminu.

A po drugie trzeba bardzo dobrze zapoznać się z owu przed zawarciem ubezpieczenia, które są zwykle udostępniane na stronach internetowych.

A co do wycen pojazdu do kalkulacji przy wykupowaniu polisy ac i wyceny w trakcie trwania ubezpieczenia to jest to zawsze wycena w oparciu o eurotrax lub info-expert i jest wyceną aktualną na dany dzień. Tak więc wątpię by po 10 miesiącach w tych katalogach tak spadła cena pojazdu (aż 30%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale się nie dziwię że się migają. umowa zawarta a dwa dni później już zgłoszenie szkody :gwizdanie:

po drugie : szukacie takich Towarzystw żeby jak najmniej zapłacić a później płacz ...

ja już piąte auto w PZU opłacam ( AutoCasco - zawsze najlepsza opcja) i jeszcze nie było tak żebym do interesu dokładał :kox:

trzeba być dojącym a nie dojonym :takiego:

oczywiście wszystko legalnie i zgodnie z prawem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale się nie dziwię że się migają. umowa zawarta a dwa dni później już zgłoszenie szkody :gwizdanie:

po drugie : szukacie takich Towarzystw żeby jak najmniej zapłacić a później płacz ...

ja już piąte auto w PZU opłacam ( AutoCasco - zawsze najlepsza opcja) i jeszcze nie było tak żebym do interesu dokładał :kox:

trzeba być dojącym a nie dojonym :takiego:

oczywiście wszystko legalnie i zgodnie z prawem :hi:

Tak kolego ale wydac 2500zl a 1100 PLN to jest różnica. Dzis dzwonila babka do mnie z AVIVY i wyliiczyla mi audiczke na 35tysi ubezpiecznie i skladka 2200zl, Mbank kotry sie reklamuje z GWARANCJA NAJNIZESZ CENY <HAHAHA> wyliczyl skladke na 2200tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaa, a ja jakos od kwoty 85 w PZU zaplacilem jakies 3600 . moze i AXA byloby taniej ale powiedz poc o ubezpiecznie ktore nie da sie zrealizowac bez wydania kolejnych tysiecy na prawnika?

to juz wolalbym miniCASCO w PZU , moze nie oddadza 100% ale kosztuje grosze i przynajmniej wiesz za co placisz.

jakbym mial zaplacic w AXA czy czyms takim za AC to wolalbym kase na biedne dzieci oddac ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z AXA się zakończyła :) ubezpieczyciel wypłacił mi kasę za szybę i za nawigację. Starczyło na prawnika którego musiałem wziać żeby z nimi walczyć, na nowe zimówki i zostało parę ładnych stówek w portfelu ;) Trwało to 3 miesiące ale w końcu się udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:

zdecydowanie na przyszłość polacam D.A.S - ~250 rocznie, pewnie by więcej zostało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy za b7 2005r ac oc wartość 40k bez udziału własnego z NW, szyby i kradzież 2900 składki to nie za dużo?

Mi się wydaje ze dużo. Ja mam na 32 tyś ubezpieczenie, oc, ac, nw, szyby , max zniżki i place 1400 PZU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie zastanawia jak to jest ze zawsze takie jaja wychodza jak sie okaze ze ktos sie spoznil z AC to mu albo robia wlam albo kradziez auta, mojemu znajomemu tak sie stalo nie zaplacil na drugi dzien auta nie bylo :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiac temu mialem stluczke i dogadalem sie z pacjentem ktory mial ubezp w AXA. Gdy zglaszalem szkode to pani mowila ze rzeczoznawca bedzie do 3 dni a czekalem na niego 2 tyg. Przyjechal o 4 po poludniu i bylo juz prawie ciemno, pstryknal mi kilka fotek na h*j w dupe i jeszcze sam uzupelnialem te wszystkie papierki... Nie wiem czy na jego zdjeciach bedzie dokladnie widac uszkodzenia bo bylo ciemno praktycznie na zenatrz. Jak sie go pytalem o to, ten zmienil temat :kwasny:Czy tak to wszystko powinno wygladac??? Bo to moja pierwsza stluczka i odnosze wrazenie ze robia mnie w ciula bo ani zadnego kosztorysu (mial byc do 2 tyg a minelo 3) czy oni tak zawsze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...