Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] No to i moja A4 jeszcze przed tuningiem :)


RoniN_

Rekomendowane odpowiedzi

No to i moja wczoraj zakupiona :):a4fan:

01092007ez0.th.jpg

Wiecej fotek wkrotce

OK noo nie nped nozny?? za szybkie by bylo :naughty:

Silniczek 1800cc moc 125 kucy, rok produkcji 2/11/1998 czyli prawie 99

a oznaczenia silnika nie znam, moze ktos zna?? JUZ wiem oznaczenie znalazlem na naklejce pod plastikiem na silniku i jest to ADR

to jest 1.8 se

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna ale koniecznie wrzuć więcej zdjęć i napisz czy masz jakiś silnik w profilu czy może napęd nożny :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czarne kierunki , czarne lampy z tyłu , zespolone z przodu , alu 17" i bedzie wygladac tak jak moja :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;> jak juz pisalem na pj.... wg mnie nie angel eyesy tylko lampki poliftowe i nowa fela ;> i auto zmienia sie o 180 stopni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo, plan jest taki, alusy 17 czarny mat OZ-ety, do tego zaciski na zloty kolorek, lampy poliftowe i przyciemnione swiatla tylne

powinno byc git

:drunk:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2007, 14:55 _________________________________________________

;> jak juz pisalem na pj.... wg mnie nie angel eyesy tylko lampki poliftowe i nowa fela ;> i auto zmienia sie o 180 stopni ;)

pokaz mi jakis rusuneczek bo patrzylem na necie i nie znalazlem, jak wygladaja te poliftowe swiatka i jak dokladnie sie nazywaja,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szukaj po necie ino w szukajce :P

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3899.html

hehe juz mam i podobaja mi sie i tak zrobie: aluski ozety 17 czarne, zaciski na zloty kolorek, gleba tak ze 30 mm na zawieszce JAMEX lub KONI na srubach, lampy po lifcie, swiatka tylne biale bym chcial i to chyba wystarczy z zewnatrz, a wewnatrz, jakies lepsze car audio z mp3, no i nowywyswietlacz srodkowy bo stary zaczyna zanikac z jednej strony :przebiegly:

thanks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szukaj po necie ino w szukajce :P

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,3899.html

hehe juz mam i podobaja mi sie i tak zrobie: aluski ozety 17 czarne, zaciski na zloty kolorek, gleba tak ze 30 mm na zawieszce JAMEX lub KONI na srubach, lampy po lifcie, swiatka tylne biale bym chcial i to chyba wystarczy z zewnatrz, a wewnatrz, jakies lepsze car audio z mp3, no i nowywyswietlacz srodkowy bo stary zaczyna zanikac z jednej strony :przebiegly:

thanks

[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2007, 10:39 _________________________________________________nie dawaj białych swiateł z tyłu do ciemnego wozu bo lipnie wyglądaja.. daj ciemne albo czarne ledy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...