Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cenę mam mega + oddaje stare w rozliczeniu

Czyli wyjdziesz spoko :naughty:

Czekamy na info :wink4:

:good:
Opublikowano

Cuber: zakladasz LEDy poliftowe w poniedzialek? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Cuber: zakladasz LEDy poliftowe w poniedzialek? :naughty:

zobaczymy , z jednej strony chciał bym założyć ale z drugie ktoś przy ewentualnej przyszlościowej mojej sprzedaży powie ze dołożone bo pewnie po dzwonie itd itp :cool1:

Opublikowano
  • Autor

W razie czego trzymaj stare lampy :) zawsze mozna przy sprzedazy wrocic do nich .

jasne ze mozna :wink4:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 14:09_________________________________________________chciałem je sprzedac ale nawet kompletu za 200 zeta nikt nie chce kupic :wallbash: wiec zostawiam w garażu

Opublikowano

Cuber: zakladasz LEDy poliftowe w poniedzialek? :naughty:

zobaczymy , z jednej strony chciał bym założyć ale z drugie ktoś przy ewentualnej przyszlościowej mojej sprzedaży powie ze dołożone bo pewnie po dzwonie itd itp :cool1:

JAK coś wiesz gdzie dzwonić :naughty:
Opublikowano

Turdzi wstawił ze względu na felgi, ale widzę, że fotka pasuje pod Twojego planowanego wiosennego moda :wink4:

28_-358176449_xl.jpg

Opublikowano

jakoś mi osobiście się nie widzi ta ciemna dokładka :no: inny kolor wyróżnie ten zderzak

Opublikowano

jakoś mi osobiście się nie widzi ta ciemna dokładka :no: inny kolor wyróżnie ten zderzak

a mi wręcz przeciwnie :>
Opublikowano

jakoś mi osobiście się nie widzi ta ciemna dokładka :no: inny kolor wyróżnie ten zderzak

a mi wręcz przeciwnie :>

Ty się nie znasz

jakoś mi osobiście się nie widzi ta ciemna dokładka :no: inny kolor wyróżnie ten zderzak

potwierdzam

Opublikowano
  • Autor

Turdzi wstawił ze względu na felgi, ale widzę, że fotka pasuje pod Twojego planowanego wiosennego moda :wink4:

28_-358176449_xl.jpg

dla mnie bomba :decayed: na wiosne pewnie będzie polakierowana dokładka.

Wczoraj oglądałem lampy tylnie z polifta :cool1:

I kierunek jako led na całej długości lampy jest mega kozak :kox: ale za to postój jak świeci to tylko paskiem nie jak obecnie u mnie punktami ledowymi i to mi się średnio podoba. Wstrzymuje sie jak narazie, zobacze jak bedzie wygladało na aucie u znajomego bo narazie szału na mnie nie zrobiło :confused4:

Opublikowano

a umie już podpiąć >>?

Opublikowano
  • Autor

a umie już podpiąć >>?

jeszcze chwilka :tongue4:

Opublikowano

to kierunek pewnie kozak

Opublikowano
  • Autor

to kierunek pewnie kozak

tak, jest za***isty :good: ale postój jakoś do mnie nie przemawia

Opublikowano

Turdzi wstawił ze względu na felgi, ale widzę, że fotka pasuje pod Twojego planowanego wiosennego moda :wink4:

28_-358176449_xl.jpg

widizalem dzis na zywca to auto , i przyznam szczerze ze ten dyfuzor w kolorze wyglada bardzo slabo :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

widizalem dzis na zywca to auto , i przyznam szczerze ze ten dyfuzor w kolorze wyglada bardzo slabo :thumbdown:

hmmm Ja pewnie zaryzykuję i na wiosne polakieruje :kox:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2011, 12:35_________________________________________________Szukam fajnych Felg 19-stek na lato jak by ktoś coś miał to dajcie cynka , warunek musi byc ORI Audi :decayed:

ps. Moje 18-stki będą na sprzedaż jak by ktoś chciał :tongue4:

Opublikowano

Szukam fajnych Felg 19-stek na lato jak by ktoś coś miał to dajcie cynka , warunek musi byc ORI Audi :decayed:

po Krakowie na 19" :shocked: nieźle, nieźle :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.