Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] [B5 2,6 V6] moja niunia - :audi:


cypek80

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Pablo .

Twoja Audiczka też niezła, i sedanik

I aulski jakie mi sie najbardziej podobają.

Światełka tylne fajnie sie prezentują.

Widziałem takie na żywo w nocy - kosmos - super to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypek80 17" minimum ... :) mowie ci ja gdybym teraz bral to albo 18 albo 19"

no valeoski wyszly na dobre twojej :a4fan:

widze ze z Lubina jestes .... moze wpadniesz na jakis spot Lubuski ( ktore dopiero raczkuja wiec przyda sie nam kazdy chetny co ty na to ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak tak panowie :notworthy: macie :notworthy: racje najładniejsze są 18 i 19. :afro::a4fan:

Ale z praktycznego punktu widzenia narazie auto służy mi do przemieszczania się a nie do "Lansu". :kwasny:

Narazie.. :gwizdanie:

Okolice po których się przemieszczam takie są jakie są...

...niestety większe fele będą musiały poczekać.

Planuje zakup ori 16, takich jak kiedyś pisałem że mi się podobają...

Narazie odświeżyłem kokpit środkowy. Był troszkę porysowany, chociaż struktura okleiny nie podoba mi się do końca.

Poniżej zdjecia.

92d56bed293b0ce0m.jpg

9d7b97663c8e73d4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te okleiny to całkiem niezły pomysł tylko jaka cena, pre_pl ja tez tego ciekawy jestem ile to kosztuje.

Chociaż wiadomo takie gadzety ala Carbon nie wszystkim podchodzą ale ciekawy pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te okleiny to całkiem niezły pomysł tylko jaka cena, pre_pl ja tez tego ciekawy jestem ile to kosztuje.

Chociaż wiadomo takie gadzety ala Carbon nie wszystkim podchodzą ale ciekawy pomysł :)

niezły pomysł ?? ja raczej sądzę, że to zły pomysł, coś w kierunku wiejskiego tuningu.

No chyba, że taki był zamierzony efekt (ale sądząc po aucie ogólnie, to nie...)

Jesli się nie myle, to nie powinna ta blenda kosztować więcej niż 80zł.

Numer 8D0 863 263 D 8DE (8D0863263d8de)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dla mnie jak miał bym robic tego typu rzeczy to juz wolałbym zrobić na wygląd jak jest w RS4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły pomysł ?? ja raczej sądzę, że to zły pomysł, coś w kierunku wiejskiego tuningu.

No chyba, że taki był zamierzony efekt (ale sądząc po aucie ogólnie, to nie...)

No mnie również się nie podoba, rozumiem odnawianie kokpitu ale nie w ten sposób.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie mi tez sie nie podoba... :kox:

...szukam nowej okleiny najlepiej czarnej mat albo moze alu ....[br]Dopisany: 09 Luty 2008, 19:02 _________________________________________________Dziś wyrezano spryski i xenonki.

ee25fc57f703130f.jpg

9e6ec52bdec27e74.jpg

[br]Dopisany: 24 Marzec 2008, 21:23 _________________________________________________Nowa kiera

715ad9db0fac9907.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera super, ale jeszcze zapytam o te spryski... Co to jest? Ile Cię to kosztowało? I czy nie lepiej było zainwestować w podobne do ori z zaślepkami w zderzak? :decayed: Ogólnie ładna maszynka i duży plus za lampki valeo, właśnie za kilka dni też będę rezał :kox: Pozdrowionka! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty założenia sprysków od oktavi:

Spryski wysokociśnieniowe Oktavia = Allegro ok 150zl

Pompka wysokociśnieniowa = Allegro ok 90zł

Węże + trójnik + opaski = OBI 20zł

Zalety to łatwy montaż.

uwagi: spryski lepsze są te z prostymi wejściami czyli http://www.allegro.pl/item388745510_spryskiwacze_lamp_xenonow_do_roznych_aut_nowe.html

a nie te z http://www.allegro.pl/item384604138_octavia_i_spryskiwacze_reflektorow_xenon_lamp_f5q.html te drugie się gorzej montuje

w sumie to znalazłem wysuwane spryski od oktawi za 80zl komplet ....http://www.allegro.pl/item388584941_octavia_ii_spryskiwacze_reflektorow_xenon_lamp.html

może z czasem wymienie ...:):evil::slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co widzę to całkowity koszt to ok. 200 zł, biorąc pod uwagę że uda się kupić te spryski wysuwane za 80 zeta :th: Dzięki za podpowiedź :wink4: Może pod koniec roku uda mi się dozbierać kasiorkę, teraz będzie xenon bez sprysków, może policja się nie przyczepi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...