Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Listwy rantowe...pytanie??


vietato

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

chciałbym użyć tego jako odbojnik na całej długości drzwi..i tu teraz do was pytanie,czy pod tym skoroduje mi blacha?? wiadomo woda będzie się pod to dostawać itd...chciałbym usłyszeć wasze zdanie,na czarnym samochodzie czarna listwa wygląda naprawdę dobrze a rozchodzi mi się jedynie o bezpieczeństwo drzwi,nie chcę jakiś standartowych odbojników z odblaskami,no chyba że podsuniecie lepszy pomysł;-)

Dzięki za rady Pozdrawiam

http://allegro.pl/listwa-rantowa-czarna-chrom-najlepsza-jakosc-i1196489260.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie takie B6 jeżdiz, kolor ciemny granat/czerń i ma na każdym rancie drzwi własnie takie listwy chomowane :sick3: :sick3:

kiedys mu zdjecie zobie to jest dopieo bezguscie :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nikt Ci tego pomysłu nie poprze(stąd krytyka), bo to psuje stylistyke nadwozia, nakleisz takie ranty np czarne na srebrnym kolorze to optycznie podwyższysz auto zaburzysz poziome linie auta, to naprawde nie bedzie wyglądać, jak nie zamkną tego watku , a ja w miedzy czasie zobacze to B6 o którym tam gdzies wyzej pisałem to wkleje zdjecie i naprawde Ci sie ten pomysł odwidzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]no chyba że podsuniecie lepszy pomysł;-)

Dzięki za rady Pozdrawiam

http://allegro.pl/listwa-rantowa-czarna-chrom-najlepsza-jakosc-i1196489260.html

Nic nie rób. :naughty:

Witam

chciałbym użyć tego jako odbojnik na całej długości drzwi..i tu teraz do was pytanie,czy pod tym skoroduje mi blacha??

Jak już delikatnie masz obite te drzwi to blacha rzecz jasna będzie pod tym puchnąć... :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nikt cie nie krytykuje, tylko doradzamy ze to może wyglądać nie zaciekawie, ale rób jak uważasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotele folia oklejasz?? :polew: :polew:

no kurde, przecie auto sie zuzywa i nic na to nie poradzisz. jak widze takie wynalazki to przypominam sobie ludzi co trzymaja pilota od TV w woreczku :polew: :polew:

spoko ale dalej nikt nie odpowiedział....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I raczej nie odpowie.

Wątpię żeby ktoś tutaj wpadł na taki pomysł, mało kto ma pokrowce na siedzenia a co dopiero listwy na rantach drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

chciałbym użyć tego jako odbojnik na całej długości drzwi..i tu teraz do was pytanie,czy pod tym skoroduje mi blacha??

Jak już delikatnie masz obite te drzwi to blacha rzecz jasna będzie pod tym puchnąć... :thumbdown:

A to nie jest wystarczajaca odpowiedź :mysli:

Jełsi nakleisz tą listwe na zdrowy lakier to co ma korodować :blink: przecież listwa jest z tworzywa sztucznego, lakieru nie uszkodzi wiec jest dobrze zabezpieczone podłoze pod taką listwe, inaczej jak by ta listwa była jak te gumowe listwy progowe w których jest metalowa listwa która koroduje i przenosi korozje na drzwi :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...