Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Zamiana wycieraczek Aero firmy Valeo na Aero firmy Bosch


niuniek222

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie mam zalozone wycieraczki Valeo ktore kupilem miesiac temu i juz niestety kiepsko wycieraja. Kupowalem w sklepie motoryzacyjnym u mnie w miescie. Nie wiem czy naprawde valeo robi teraz taki szajs czy ja moze na jakas podorbe trafilem. Zastanawiam sie czy jakbym chcial do swoich ramion zalozyc wycieraczki Aero marki Bosch czy by pasowaly.

Obecnie mam ramiona i wycieraczki takie jak w ponizszym linku bo nawet od tego goscia w lutym kupowalem ten zestaw i miesiac temu kupilem nowe wycieraczki firmy Valeo i tak jak pisalem po miesiacu juz kiepsko wycieraja.

http://allegro.pl/zestaw-ramion-i-pior-aero-audi-a4-8e-oryginal-i1211811104.html

Mam takie pytanie czy jak kupie wycieraczki Bosch ktore sa na ponizszym linku beda pasowaly do moich ramion

http://allegro.pl/wycieraczki-bosch-aero-933s-audi-a4-od-2003-i1208236532.html

A moze ktos jest w stanie doradzic jakiej marki kupic wycieraczki do tych ramion ktore mam. Na marce Valeo sie zawiodlem no chyba, ze w sklepie trafila sie podroba. Moze ktos kupowal w internecie wycieraczki Aero do takich ramion co ja posiadam (ramiona z konca 2003 roku) i oczywiscie z tych wycieraczek jest zadowlony to moglby podeslac namiar badz link do aukcji. Pozdrawiam i dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że nie. Ja też kiedyś dokonałem takiej zmiany ale wymieniłem całe ramiona razem z piórami. Najlepsze rozwiązanie szukaj od Audi B7 albo albo B6 chyba po 2004r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że nie. Ja też kiedyś dokonałem takiej zmiany ale wymieniłem całe ramiona razem z piórami. Najlepsze rozwiązanie szukaj od Audi B7 albo albo B6 chyba po 2004r.

Ale audi b6 po 2004r i B7 maja takie same ramiona jak ja mam. Ja nie mam tych ramion na klipsa bo zmienilem sobie na te nowsze abym mogl miec Aero.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosch nie słynie z dobrych wycieraczek przynajmniej takie mam doświadczenia jeszcze ze starego samochodu i zwykłych wycieraczek ze stelażem. Valeo jak sam się przekonałeś też nie grzeszą jakością co sam potwierdzam bo póki nie zmieniłem ramion na aero to kupowałem valeo vm211. Po drugiej wymianie w krótkim czasie dałem sobie spokój i kupiłem aero z ramionami. Po trzech miesiącach aero też są do wyrzucenia, ori są produkowane przez SWF notabene należące do grupy valeo... szczerze mówiąc nie wiem co dalej, pozostaje kupowanie zestawu naprawczego w aso za 50 pln i samodzielna zamiana gumek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosch nie słynie z dobrych wycieraczek przynajmniej takie mam doświadczenia jeszcze ze starego samochodu i zwykłych wycieraczek ze stelażem. Valeo jak sam się przekonałeś też nie grzeszą jakością co sam potwierdzam bo póki nie zmieniłem ramion na aero to kupowałem valeo vm211. Po drugiej wymianie w krótkim czasie dałem sobie spokój i kupiłem aero z ramionami. Po trzech miesiącach aero też są do wyrzucenia, ori są produkowane przez SWF notabene należące do grupy valeo... szczerze mówiąc nie wiem co dalej, pozostaje kupowanie zestawu naprawczego w aso za 50 pln i samodzielna zamiana gumek.

tzn moge sobie kupic same gumki do wycieraczek AERO firmy Valeo? A ile kosztuja takie wycieraczki w ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosch nie słynie z dobrych wycieraczek przynajmniej takie mam doświadczenia jeszcze ze starego samochodu i zwykłych wycieraczek ze stelażem. Valeo jak sam się przekonałeś też nie grzeszą jakością co sam potwierdzam bo póki nie zmieniłem ramion na aero to kupowałem valeo vm211. Po drugiej wymianie w krótkim czasie dałem sobie spokój i kupiłem aero z ramionami. Po trzech miesiącach aero też są do wyrzucenia, ori są produkowane przez SWF notabene należące do grupy valeo... szczerze mówiąc nie wiem co dalej, pozostaje kupowanie zestawu naprawczego w aso za 50 pln i samodzielna zamiana gumek.

tzn moge sobie kupic same gumki do wycieraczek AERO firmy Valeo? A ile kosztuja takie wycieraczki w ASO?

czy to się będzie dało założyć do valeo to nie wiem ale do ori piór z ASO napewno. Same pióra w całości są dość drogie w ASO, około 80-90pln za jedno więc niemało. Ratunkiem są właśnie te gumki za 50pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu wygląda, że mocowanie jest takie jak do ori aero więc raczej będą pasować. Lista samochodów do jakich to pasuje jest jednak ciekawa, bo obejmuje auta które nie miały fabrycznie ramion pod aero. Ale to chyba nie jest tak istotne, co jest widać na foto. Generalnie to SWF czyli dokłanie ta firma która produkuje AERO dla audi i sprzedawane w aso.

Osobiście myślę, że to wszystko jest dokładnie tyle samo warte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten zestaw będzie pasował, sam go kupiłem jakiś czas temu, wszystko niby było pakowane w pudełka oznaczone logiem audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...