Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przyczepa, kemping

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

jaką polecacie firme (firmy), na co zwracać uwagę przy zakupie takiego kempingu?

jakie Wy koledzy macie przyczepy?

cena to 10000zl do max 13000zl bez super rarytasów, wygodna 2/3 osobowa, wymiary jak największa... do 101 ps :>

Opublikowano

Z całym szacunkiem dla ADP ale ten motor będzie miał co robić z taką przyczepą. Waga i opory powietrza robią swoje.

Może jeśli zamierzasz podrózowac na dość długie trasy ale na niezbyt długi okres czasu to warto zastanowic sie nad czyms co nie bedzie takie wielkie? Szkoda silnika to raz a 2 to bezpieczeństwo. Duże przyczepy = duzy (czytaj masywniejszy ) i mocny ( niutony ) samochód.... tak najlepiej :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

Waśnie taka mała skromna ale dobrej firmy... jeżeli chcesz kupić auto to wyboru nie ma za bardzo... Audi i dalej nic... :naughty: a co z kempingiem? :tongue4:

jest tego dużo choćby na Alledrogo... ale co wybrać...

Opublikowano

karawaning.pl i wszystko jasne :)

Opublikowano

Dodaj jedno zero i śmigaj: http://otomoto.pl/fiat-ducato-kamping-kamper-camping-T1808009.html :)

Wg mnie to jest fajna sprawa :kox: W sumie też bym coś w tym temacie pomyślał, tylko pytanie czy jeździsz wystarczająco często i dużo gdzieś na wakacje, żeby Ci się takie coś opłacało i wartość przyczepki zwróciła :wink4:

Wymiękłem: http://otomoto.pl/freightliner-kamper-usa-integralny-T1794039.html :kox::D Normalnie po co mieszkanie, dom... :D

kolejny: http://moto.allegro.pl/super-luxusowy-camper-ford-idealny-niski-przebieg-i1202621732.html :D

Opublikowano

Dodaj jedno zero i śmigaj: http://otomoto.pl/fiat-ducato-kamping-kamper-camping-T1808009.html :)

Wg mnie to jest fajna sprawa :kox: W sumie też bym coś w tym temacie pomyślał, tylko pytanie czy jeździsz wystarczająco często i dużo gdzieś na wakacje, żeby Ci się takie coś opłacało i wartość przyczepki zwróciła :wink4:

Wymiękłem: http://otomoto.pl/freightliner-kamper-usa-integralny-T1794039.html :kox::D Normalnie po co mieszkanie, dom... :D

kolejny: http://moto.allegro.pl/super-luxusowy-camper-ford-idealny-niski-przebieg-i1202621732.html :D

Swego czasu robiłem jako driver w Niemczech na karuzeli. Stary. Camping, który ciągnąłem po rozłożeniu miał 130 m kw. :kox:
Opublikowano

Swego czasu robiłem jako driver w Niemczech na karuzeli. Stary. Camping, który ciągnąłem po rozłożeniu miał 130 m kw. :kox:

Jeśli ktoś wprost kocha podróżować i w domu raczej jest gościem, to nic tylko kupić taką furę i śmigać :) warunek jest tylko jeden... Kasa na koncie musi sama rosnąć bez pracy :gwizdanie: :wallbash:

Opublikowano

Jaką trzeba mieć kategorię prawka na taką karawne?

Opublikowano

Jaką trzeba mieć kategorię prawka na taką karawne?

Tą , którą ciągałem to C+E. Na zwykłą przyczepę do osobówki lekką wystarczy B. Powyżej 750kg trzeba mieć B+E
Opublikowano

ja mam taką:

http://otomoto.pl/inny-przyczepa-lunar-meteorite-T1821652.html

dałem trochę więcej bo 8k, ale w stanie idealnym. Przyczepa rewelacja, jakość wykonania, prowadzenie super. Polecam LUNAR to jedne z lepszych przyczep. Dla dwójki + dziecko miejsca aż za dużo. Jak jeszcze załatwisz sobie z namiotem, to masz apartament na kółkach :>

Opublikowano
  • Autor

ja mam taką:

http://otomoto.pl/inny-przyczepa-lunar-meteorite-T1821652.html

dałem trochę więcej bo 8k, ale w stanie idealnym. Przyczepa rewelacja, jakość wykonania, prowadzenie super. Polecam LUNAR to jedne z lepszych przyczep. Dla dwójki + dziecko miejsca aż za dużo. Jak jeszcze załatwisz sobie z namiotem, to masz apartament na kółkach :>

kolego niezła ta przyczepka, pojadę ją obejrzeć, a powiedź mi jak z wysokością w środku ile ma cm? ja mam 1,90 i chciałbym stać równo na nogach... :naughty: i jak z opłatami, ile wynosi przegląd takiego kempingu i ubezpieczenie?
Opublikowano

spokojnie ustaniesz ja mam 182 i zapasu kupę nad głową, sądzę, że ma 195-200 ale jak CI zależy to jutro Ci zmierzę. Łóżko jest ogromne. Opłaty to przegląd chyba standardowe 99zł, a ubezpieczenie to całe 65zł. Najważniejsze to sprawdzaj czy nie ma gdzieś w niej wilgoci i przykrych zapachów, zwróć uwagę również na stan uszczelek. Warto zabrać ze sobą butlę z gazem razem z reduktorem, na miejscu sprawdzisz czy wszystkie urządzenia działają, a jest ich trochę: lodówka, kuchenka, piekarnik, ogrzewanie :) Sprawdź również stan opon, nowe mimo, że 13' to kosztują po 200zł. Jakbyś miał jeszcze jakieś pytania to wal na PW, pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.