Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Drgania w prawym kole przy ok 90km/h


eVoG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wczoraj zakopałem się w błotku prawym przednim kołem (tylko tym). Po paru minutach i podłożeniu jakiś patyków udało mi się wyjechać, wyczyściłem samochód, koło i nadkole karcherem.

Po kilku godzinka gdy jechałem w trasę, przy około 90km/h poczułem dziwne drgania. Sprawdziłem od razu dekręcenie kół i wszystko dobrze.

Słychać te drgania nawet głośno i tylko powyżej 90km/h. Przy tym kierownicą nic nie szarpie i auto jedzie prosto jak strzała. Zauważyłem ze pampers jest luźny ale nie wydaje mi się żeby to było przyczyną (choć możliwe :P).

Czy to może być przegub, jeżeli zawsze dzieje się tak przy dokładnie tej samej prędkości i nie czuć drgań na kierownicy i auto wali prościutko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a umyłeś te koła od środka bo to może być syf który destabilizuje koło

dokładnie ja też się kiedyś tak powiesiłem że koło nie dotykało ziemi, a kiedy wyjchałem samochód wpadał w taką wibracje że szok po wymyciu kół wszystko pięknie ładnie tylko najlepiej na myjce jakiejś to karcherem potraktować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a umyłeś te koła od środka bo to może być syf który destabilizuje koło

dokładnie ja też się kiedyś tak powiesiłem że koło nie dotykało ziemi, a kiedy wyjchałem samochód wpadał w taką wibracje że szok po wymyciu kół wszystko pięknie ładnie tylko najlepiej na myjce jakiejś to karcherem potraktować

podtrzymuje opinie kolegów. umyj dokladnie kolo od srodka. (ewentalnie czy masz wszystkie cieżarki- wyważenie koła)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...