Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Glosniki w tylne drzwi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Postanowilem w swoich tylnych drzwiach zamontowac glosniki gdyz jak kupilem to okazalo sie ze sa tylko wolne miejsca po nich. Malo tego osoba zagladajaca zdejmujac maskownice lekko ja uszkodzila.

Zastanawialem sie nad zakupem tego. Dodam tylko ze mam A4 Avant. Wyglada ze z przodu sa 13stki, z tylu hmm mierzylem otwor i wyszlo 15,5. Troche dziwne.

Nie rozbieralem jeszcze boczkow ale zagladajac przez dziure w ktorej powinna byc maskownica nasunelo mi sie kilka pytan. Otwor ktory tam widac jest lekko owalny oraz to ze tam wlasciwie oprocz miesc do mocowania maskownicy nie ma zadnych dziur czy uchwytow do mocowania glosnikow. Jesli byly tam glosniki i ktos je wyciagal to jak do diaska je zamocowal? No w jaki sposob ja mialbym zamocowac zakupione glosniki. Czytalem juz tu na grupie ze stosuje sie mdf albo ramki pod glosniki ale do czego to jest mocowane?

Aha mozna gdzies zakupic taka orygianlna maskownice do glosnikow tylnych drzwi? Patrzylem po necie ale org nie ma sa tylko do samych glosnikow...

Dodam tylko iz mam standardowe radyjko Symphony... zal zmieniac bo ladnie sie komponuje ;)

z gory dziekuje za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo glosniki sa przymocowane do poszycia drzwi, a nie do samych drzwi, wiec aby wyciagnac glosnik musisz zdemontowac poszycie.

16 po zrobieniu pierscieni powinny Ci sie zmiescic.

Masz wogole tube w bagazniku ori??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info.. no mam nadzieje ze 16stki tam wejda...

nie no w standardzie to tego raczej nie ma ;)

no chyba ze mi w erze dopasuja hehe

myslalem aby z przodu dac systemik pyle albo hertz'a oczywiscie dopalke trzeba bedzie dorzucic... niestety wszystko z czasem bo buzdzet na razie ograniczony i to znacznie :(

nie wiem jak z instalacja kablowa... styknie to co jest czy tez wymienic?

co o tym sadzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz w tylnich drzwiach tylko przewody po wymontowanych glosnikach to po podlaczeniu raczej nie zagraja.

Bo sygnal na tylne glosniki jest podawany z wyjscia na wzmacniacz a skoro nie masz tuby w bagazniku wiec glosniki byly razem ze wzmacniaczami chyba.

Lepiej zainwestuj w przednie glosniki.

Poszukaj juz bylo o tym na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...