Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7] NAWIGACJA i pare innych tematów


infer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Po krótce przedstawiłem sie w wątku newbie, ale napisze jeszcze 2 słowa na temat auta które świeżo kupiłem.

Jest to A4 2007r AVANT 2.0TDI. Auto jest bardzo sympatyczne, lecz na pierwszy rzut oka ma pewne braki wyposażeniowe które chciałbym "nadrobić".

1) Nawigacja. Mam w aucie radio Concert 2din. Z tego co czytałem na forum dołożenie nawigacji nie jest jakąs wielka filozofią... poza dograniem jej przez VAG'a do komputera samochodu. Chciałbym również zainstalować oryginalna antenę na gps na dachu tak jak to w kombi powinno byc.

Pozostałe 2 tematy nie nadają sie chyba do tego wątku ale nie chce zakładać osobnego tematu.

2)Xenony. Podobnie jak przy nawigacji chciałbym zrobić to w miarę sensownie. Kwestie spryskiwaczy i samopoziomowania jestem w stanie pominąc, ważne zeby nie wyskakiwały błędy na komputerze.

3)Kierownica. W aucie jest standardowa 4ro ramienna kierownica. Chciałbym wymienic ja na kierownice z przyciskami.

W tym miejscu mam do Was forumowicze prośbę. Jeżeli znacie jakiś godny polecenia warsztat/warsztaty który podjąłby sie w/w przeróbek i zrobił to w sposób rzetelny bardzo proszę o info.

Pozdrawiam

Jakub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podłączenie ksenonu jest tak samo rozwiązane jak w B6 to zrobisz to sam bez problemu bo robi się to tylko klik klik i gotowe...

Co do navi to jak sam piszesz skoro masz 2 din radio to też nie ma problemu , największym będzie demontaż boku podsufitki i wiercenie otworu oraz montaż anteny... niech chłopaki którzy będą to robić uważali jak będą wiercić żeby nie wywiercili Ci na wysokości lampki w bagażniku bo będzie lipa... :polew:

co do kiery multi to był taki post na forum z jakimiś linkami z audizine czy audiworld lub zajżyj do Avanteix'a :D

http://public.fotki.com/Avanteix/audi/my_avant/goodies/instrument_cluster/colour_cluster/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...