Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Pytanie o podświetlanie przełączników nawiewu.


Dom3l

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zwracam się do Was z następującym problemem. Czy w modelu z 1996 roku podświetlane są te przełączniki od temperatury jak i od mocy nawiewu oraz kierunku gdzie ma wiać?

Może jest to trochę dziwne pytanie ale od dłuższego czasu nie jeździłem swoim autkiem gdyż dostałem służbowe a Audice oddałem dziewczynie, a dziś jak chciałem się przejechać i włączyłem światła i nie mogłem sobie przypomnieć czy tam też powinno się palić. Dziewczyna też nie pamięta a ja zdębiałem :) Jeśli ta część kokpitu powinna się świecić (a wydaje mi się że powinna) gdzie mam szukać problemu czy to bezpiecznik? Jeśli tak tak to jaki a jeśli nie to jak się do żaróweczki dostać?

Dodam, że włącznik nawiewu zamkniętego zapala się jak go naciskam ale tylko on jeden i stąd moje pytanie w tej kwestii. Serdecznie dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo padły żaróweczki zalecam wymianę na diody, lub zrobiły się zimne luty styki sprawdz[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 23:28_________________________________________________napisz czy masz klimatronik bo jak tak to sprawdz to co pisałem .[br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 23:31_________________________________________________ :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mam klimy. Generalnie świecić się powinno tak?

Sam na siebie jestem zły, że nie mogę sobie przypomnieć czy to się paliło czy nie, bo by tematu nie było wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środkowe pokrętło ustawiasz w pozycji 2 ( tak żeby było ustawione pionowo ) i mocno je ciągniesz do siebie. Wsadzasz nową żarówkę i pięknie świeci.

Oznaczenie żarówki: W2x4,6d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...