Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Uszczelniacz walu korbowego


Irek41

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam wyciek na wale od strony skrzyni biegow i nie bardzo wiem jak sprawdzic bez wyjmowania skrzyni jaki simering kupic bo sa 2 rozne w roznych cenach oczywiscie Erlinga (po 40 i 130 PLN)jeden do nr silnika 390000 i drugi po tym nr.problem polega na tym ze niebardzo moge znalesc nr silnika a do tego silnik byl wymieniany rowniez na AHU w AUDI ale w niemczech mam papiery na to ale nie ma zadnego numeru,silnik wymieniony w roku 2003 i jestem z kropce.

Moze ktos wie jak to mozna sprawdzic,oraz jakie moga byc koszty robocizny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem to nie ma dostepnych samych zimeringow.

Tylko i wylacznie cale z obudowa, a koszt jest wtedy wiekszy.

Ale moze sie myle. Pytalem i w ASO i w sklepach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja juz nie wiem mi mowili, zxe tylko z korpuem to wystepuje.

Ale widocznei albo wtedy nei byly dostepne albo ktos mnei robil w konia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz tylko dylemat jaki rozmiar bo w tym katalogu sa 2 rodzaje?

Jesli tak to w ETCE latwo znalezc bo do wszystkich TDI 1,9 i kilku benzynowych byly takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ETKA pokazuje,z e nie ma uszczelniacza tylko, ze jest caly kolnierz (obudowa) z uszcelniaczem.

Az jestem ciekaw i jutro moze podjade do sklepu i sie zapytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli dostaniesz sam uszcelniacz to kupuj.

Ja tylko mowie jak ja kupowalem to nei bylo nigdzie dostepnego samego tylko i wylacznei z kolnierzem.

Zadzwon jutro to sie wszystkiego dowiesz i bedzie po sprawie i napisze jak to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dostepny jest sam uszczelniacz w inter Cerze,jak i w innch sklepach,jedyny problem jest z jakiej firmy kupic,sa z ERLING,HANS PRIES,GOETZE,FEBI BILSTEIN,CORTECO,i wiele innych,teraz dylemat ktore sa dobre?moze ktos ma te przyjemnosc za soba i doradzi ktory warto kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Corteco jest bardzo dobra firma.

To ja tyle kasy wydalem, a tu uszczelniacze dostepne. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pikuś,gapowe sie plac,na szczescie jest internet a to kopalnia wiadomosci,ale niestety nie znalazlem nic o jakosci tych uszczelniaczy,a sklepie tez mowia ze CORTECO sa dobre,a w innym ze lipa i polecaja ERLINGA,wiec ????badz tu madry.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, ze ja kupujac z obudowa mam wieksza pewnosc, ze nie bedzie cieklo ponownie bo byl juz innego typu uszczelniacz.

Cena w Skodzie to cos kolo 150 zyla wiec nie malo, ale u mnie duzo rozbierania :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbierania to u mnie tez nie malo,ja dokupie dodatkowo uszczelke pod pokrywke to koszt jakies 8 PLN w ASO wiec mysle ze bedzie dobrze,jesli chodzi o uszczelniacz to wiem ze jest to w tej chwili jako jedna czesc i pewnie konstrukcja jest inna,poniewaz byly z tym problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany nie długim czasie zabieram sie za wymianę uszczelniacza na wale z przodu.. Może wie ktoś z was jaki tam jest?czy sam uszczelniacz cz czy z jakąś obudowa?No i jakiej firmy polecacie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...