Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Kilka pytań: plastiki, tapicerka, gałka zmainy biegów, itd...


muchabzz

Rekomendowane odpowiedzi

witam

moj samochod to wersja z niebieskim ciemnym wykonczeniem z roczniak 2000. problem jest w tym ze wnetrze a szczegolnie plastiki i kierownica straszsnie sie brudza. dzis probowalem wyczyscic kierowniece z nalotu jaki tworza dlonie (fizjologia czyli brud pot tluszcz) i masakra ..uzylem do tego odtluszczacza i silnego detergentu. gabka jaka to robilem byla cala niebieska. po wysuszeniu widac gwytarte miejsca na kierownicy. jak to mozna zregenerowac ? kupic jakas naszywana skore? gdzies tu na forum widzialem ze ktos pryskal to jakims plynem do renowacji skor. ile to jest warte ?

to samo z plastikiem pod wajcha hamulca. nie wiem kto to projetkowal ale jest to swietny osadnik brudu. non stop mi sie tam zbiera kurz jakies drobinki, klaczki. Kiedy chce to wyczyscic to caly ten brud zostaje w porach plastiku. i znowu cala gabka niebieska. a kurz jak tam siedzial tak siedzi. myslalem juz nawet o wyklejeniu tego czyms ale jakos nie mam pomyslu czym.

czy mozecie cos polecic?

szukam tez inspiracji dla ladnej milej dla oka i niedrogiej galeczki do wajchowania biegami (6 biegow) bo stara sie zaczela przecierac oraz jakiegos ladnego wkomponowania uchwytu na samosunga galaxy tak zeby mi nie wystawala jakas kobyla moze macie jakies ciekawe rozwiazania tego tematu? ?

dodatkowo szukam jakiegos fotostory z rozbierania drzwi bo ostatnio probowalem i poleglem. myslalem ze pod listwa ozdobna beda sruby a listwa jest z plastiku a tu sie okazalo ze nie ma a listwa jest z metalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam tez inspiracji dla ladnej milej dla oka i niedrogiej galeczki do wajchowania biegami (6 biegow) bo stara sie zaczela przecierac oraz jakiegos ladnego wkomponowania uchwytu na samosunga galaxy tak zeby mi nie wystawala jakas kobyla moze macie jakies ciekawe rozwiazania tego tematu? ?

dodatkowo szukam jakiegos fotostory z rozbierania drzwi bo ostatnio probowalem i poleglem. myslalem ze pod listwa ozdobna beda sruby a listwa jest z plastiku a tu sie okazalo ze nie ma a listwa jest z metalu.

Gałki fajne są podświetlane, ja mam i jest spoko poszukaj na allegro, foty np u mnie w wątku. Gałka zużywa się nieco szybciej od ORI!

Co do rozebrania drzwi... Tapicerkę masz na myśli?

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t32144.0.html;highlight=boczek

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie przeholowałeś ze specyfikami i pigment ze skóry szlak trafił :naughty:

Malowanie ponowne skóry jest dobre..do czasu jak Ci się znowu nie wytrze..i tak można malowac bez końca :kox:

Polecam kierownicę po prostu obszyć nową skórą w takim samym kolorze :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...