Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z oświetleniem drzwi


krzysztof447

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem, z którym nie mogę sobie poradzić. Nie świeci oświetlenie drzwi z prawej strony. Nie pokazuje na komputerze czy drzwi są otwarte. Nie zaświeca się też światło wewnątrz. Doszlem do tego momentu, że sprawdziłem kable na łączeniu w drzwiach. Okazały się ponacinane ale nie przerwane do końca. Oczywiście polutowałem i połączylem. Dalej jak swiatła nie było tak nie ma. Zauwazylem ze najprawdopodobnie jest tam sterownik przy silniczku opuszczania szyby, bo tam idą kable od lampki. Nie wiem co moze byc uszkodzone, czy moze jednak Microwłącznik w zamku? Moze jest osobny bezpiecznik na prawe drzwi ? Wszystkie inne działają. W tylnich drzwiach z prawej strony tez był podobny problem, byl przerwany kabel, ale jest już ok. Mam prosbę, napiszcie mi mniej wiecej jak to dziala, bo kable z lampki idą do sterownika. A i jeszcze jedno..opuszczanie i zamykanie szyby dziala bez zarzutów (elektryczne szyby).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aby na pewno zamek? Czy żeby wyciągnąć zamek czy jest konieczne wyciągniecie szyby ? Z tego co mi powiedzieli trzeba wyciągać cały mechanizm szyby , łącznie z szybą. Żeby się do tego zabrać musze miec pewność czy to na pewno microwlącznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam podłączam się pod temat:gdy otwieram prawe drzwi nie zaświeca się światło oraz nie ma info na kompie,

plus nie świecą mi lampki drzwi czerwone z przodu a z tyłu tak.

gdy przełoże je na przod(te tylnie) to nie świecą,czy to styki?

mam je wymienić?

---------- Post dopisany at 07:44 ---------- Poprzedni post napisany at 07:44 ----------

witam podłączam się pod temat:gdy otwieram prawe drzwi nie zaświeca się światło oraz nie ma info na kompie,

plus nie świecą mi lampki drzwi czerwone z przodu a z tyłu tak.

gdy przełoże je na przod(te tylnie) to nie świecą,czy to styki?

mam je wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...