Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie startują wycieraczki.


dziadekM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Co może być przyczyną że jak włączę przednie spryskiwacze (manetka do siebie) to nie załączają się wycieraczki. Trochę to denerwujące bo nie dość że muszę ciągnąć manetkę do siebie to jeszcze jednocześnie do góry żeby wycieraczki ruszyły. Czy to może być wina jakiegoś przekaźnika? Jakie on może mieć oznaczenie? Na dodatek zauważyłem że nie działa regulacja odstępów czasowych na manetce (ten dzyndzel na manetce). Pacjent to A4 2000r Avant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest przekaznik od wycieraczek/spryskiwaczy, taki szeroki najwiekszy ze wszystkich pod kierownica, sprobuj nim poruszac i probowac wlaczyc spryskiwacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest przekaznik od wycieraczek/spryskiwaczy, taki szeroki najwiekszy ze wszystkich pod kierownica, sprobuj nim poruszac i probowac wlaczyc spryskiwacze

Zależy jakie jest wyposarzenie, nie koniecznie musi to być ten, jeżeli będeziesz się sugerował określeniem ''największy'' to może cie to wprowadzić w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdego mozna wyjac i wsadzic jeszcze raz i sprawdzic czy cos jest oepiej, ja dzisiaj wlasnie poruszylem niechcacy ten przekaznik u siebie i tez mialem tylko spryskiwacz, musialem sie zatrzymac, dopchnac go i juz bylo ok

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany. Szukałem przy manetce, Podmieniałem przekaźnik wycieraczek i nic. Któregoś dnia jadąc wyskoczył komunikat na fisie z ciśnieniem oleju, awarią systemu hamulcowego. Na dodatek immo odciął paliwo i jeszcze zarzyła kontrolka od poduszki. Wogóle wszystkie kontrolki nie świeciły tylko żarzyły. Zaciągnąłem auto do mechanika i nawet nie chciał się połączyć z kompem. Okazało się że padła kostka stacyjki. Coś takiego: KOSTKA STACYJKI AUDI A2 A3 A4 A6 A8 ALHAMBRA (2538758722) - motoAllegro

Po wymianie wszystko minęło jak ręką odjął. Wycieraczki startują ze spryskami. Programowanie czasowe działa. Immo i inne problemy co pisałem też zniknęły.

Jak by ktoś miał któryś w wymienionych problemów to proponuję najpierw w tej kostce szukać bo jak widać odpowiada ona z wiele rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...