Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Katalog Vitay Orlen


Deko

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie, orientuje się ktoś może jaki to jest model aparatu z katalogu Orlen Vitay ?

Aparat cyfrowy - Katalog nagród - vitay.pl

Dzięki z góry z podpowiedź. Próbowałem zczytać ze zdjęcia, ale po powiększeniu jest strasznie nieczytelna treść ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie że jeśli w katalogu tego typu nie ma oznaczeń modelu to bardzo często zdjęcia są poglądowe. Najlepiej było by podjechać na stację - może akurat będą go mieli na stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczeniej masz lepszego googla :P , ale dzieki wielki za pomoc. Z tego co widzę całkiem amatorskim okiem to jest to jakieś straszne gufno ... I na dodatek cena tego czegoś jest 210 zł, z czego mam aktualnie 40000 pkt. i muszę dopłacić około 130 zł ... masakra jakaś chyba zdecyduję się na coś innego.

całe 2 min szukałem

Samsung ES9 - Specyfikacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczeniej masz lepszego googla :P , ale dzieki wielki za pomoc. Z tego co widzę całkiem amatorskim okiem to jest to jakieś straszne gufno ... I na dodatek cena tego czegoś jest 210 zł, z czego mam aktualnie 40000 pkt. i muszę dopłacić około 130 zł ... masakra jakaś chyba zdecyduję się na coś innego.
całe 2 min szukałem

Samsung ES9 - Specyfikacja

Patrząc na ten katalog to nawet zbierac tych punktów sie nie opłaca, przykład:

1. Karcher k5 cena ok 900zł

2. karcher k2 cena ok 250zł

żeby pkt wymienić na:

1. potrzeba 129000pkt=21500l ONx5,7zł=122.550zł

2. potrzeba 77900pkt=12983l ONx5,7zł=74.000zł

1,9TDI które pali średnio 6,5/100 trzeba przejechać

1. ok 330tys km

2. ok 200tys km

I co ważne tankowac tylko na orlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tankować i tak musimy a że przy okazji ktoś sobie dla zabawy zbiera punkty to mozna i coś na tym zyskać. Jak np. żonie damy drugą karte a tesciowi 3 to już nam radykalnie spada koszt i przebyte kilometry aby zebrac interesujacą nas liczbe punktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku jest tak, że tankuje swoje auto jak i również firmowego Jumpera. Punktów za samo tankowanie to nie nałapiesz, ale coś w stylu hot-dog, napój, baton itd tutaj są punkty.

Pozatym powiem wam, że nie opłaca się zbierać, ale jak przyszło co do czego to wykorzystałem punkty na coś czego sam bym nie kupił lub żałował kasy na to np. wiertarkę udarową dla ojca lub suszarkę do włosów dla dziewczyny ... Nie opłaca się, ale jakby nie patrzeć mam w kieszenie teoretycznie około 300-350 zł zaoszczędzone.

_________________________________________________________________

Zmiana planów, prezent dla taty tzn wkrętarka z Orlenu :

Wiertarko-wkrętarka 12V - Katalog nagród - vitay.pl

lub

Wkrętak akumulatorowy - Katalog nagród - vitay.pl

Co Waszym zdaniem bardziej nadaje się do prac domowych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...